Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.12.2020 | 13:15 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Kocaeli

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.12.2020 | 16:15 | İstanbul | Intercity Süper Lig
İstanbul BB
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.12.2020 | 16:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
Erzurum

Kocaeli Buz Sporları Salonu
05.12.2020 | 16:30 | Kocaeli | Kadınlar Ligi
Buz Beykoz
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.12.2020 | 19:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Gümüş Patenler
Buzadam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
06.12.2020 | 13:15 | İstanbul | Intercity Süper Lig
İstanbul BB
Kocaeli

Palandöken Buz Pateni Salonu
06.12.2020 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narman SK
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
06.12.2020 | 16:15 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
06.12.2020 | 16:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Gümüş Patenler
Erzurum

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
06.12.2020 | 19:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
Buzadam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
08.12.2020 | 20:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Buzadam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 09.02.2019
Play Off Maç Kağıdı 13:10
Buzadam 7 - 2 Narman SK
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya, Murat Cücü    Çizgi Hakemleri: Murat Aygün, Hüseyin Demir
Emre Faner ( Konstantin Kuchkin ) 00:31
03:00 Doğukan Seçer ( Çelme 2 dk. )
Ahmet Hars ( Emre Faner , Konstantin Kuchkin ) 14:03
14:40 Kadir Saklıca ( Çelme 2 dk. )
Fatih Tayğar ( Ilia Goncharov ) 19:07
Ahmet Hars ( Emre Faner ) 19:26
21:56 Yusuf Yıldırım ( Çelme 2 dk. )
Konstantin Kuchkin ( Gecikmiş Vurma 2 dk. ) 23:16
Emrah Savaş ( Sopa Savurma 2 dk. ) 25:47
26:09 Yusuf Yıldırım ( Kanca 2 dk. )
Evgenii Sysoev ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. ) 27:00
Evgenii Sysoev ( Kötü Davranış 10 dk. ) 27:00
Fatih Faner ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 27:04
29:59 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Kadir Saklıca )
30:22 Oleksii Melnykov ( Çelme 2 dk. )
30:22 Oleksii Melnykov ( Kötü Davranış 10 dk. )
Konstantin Kuchkin ( Ahmet Hars ) 32:44
Cevher Şamil Aksu ( Engelleme 2 dk. ) 39:11
Timur Can Turut ( Fatih Tayğar ) 42:15
Emre Faner ( Engelleme 2 dk. ) 44:45
Fatih Tayğar ( Emrah Savaş ) 47:03
48:53 Ömer Faruk Komsöken ( Çelme 2 dk. )
Fatih Tayğar ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 50:06
51:44 Ömer Faruk Komsöken ( Yehor Bezuhlyi , Maksim Malmygin )
Takım Kadroları
Kaleciler
35 Nikita Sandyrev 5 Vladislav Vyazovov
39 Ahmet Tuğrul Dilli 70 Zekeriya Güngör
Line 1
11 Emre Faner 10 Haktan Kabay
9 Emrah Savaş 4 Kadir Saklıca
27 Evgenii Sysoev 25 Oleksii Melnykov
72 Konstantin Kuchkin 87 Yusuf Yıldırım
7 Ahmet Hars 20 Yehor Bezuhlyi
Line 2
97 Fatih Faner 26 Maksim Malmygin
14 Agah Hamza Aksu 15 Doğukan Seçer
71 Ilia Goncharov 8 Bilal Dolanbay
87 Fatih Tayğar 21 Saltuk Buğra Gülalmaz
10 Timur Can Turut 22 Ömer Faruk Komsöken
Line 3
44 Cevher Şamil Aksu 23 Taha Akdemir
8 Enes Kazancı 11 Fatih Cuya
17 Deniz Özörnek 33 Burhanettin Bakanoğlu
88 Mehmet Emir Özbek 31 Faruk Güngör
77 Yasin Akyüz -
Line 4
12 Taha Ergene -
28 Fatih Kaplan -
Antrenörler
Keith Mcadams İkram Çintimar