Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2076
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
DİDİ Süper Lig Bitti 09.03.2019
Play Off Maç Kağıdı 16:00
Buz Adam 3 - 4 Zeytinburnu BSK
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya, Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: Murat Aygün, Yasin Akyürek
Emrah Savaş ( Çelme 2 dk. ) 01:49
03:19 Serkan Gümüş ( Yusuf Halil , Serhii Chernenko )
17:27 Yusuf Halil
Ilia Goncharov ( Çelme 2 dk. ) 22:53
Fatih Tayğar ( Galip Utku Hamarat ) 31:12
34:50 Ferhat Bakal ( Yusuf Halil )
Emre Faner ( Konstantin Kuchkin ) 38:35
40:38 Ogün Kadir Uzunali ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Ilia Goncharov ( Konstantin Kuchkin ) 43:30
Emrah Savaş ( Sopa Savurma 2 dk. ) 45:00
45:08 Serhii Chernenko ( Yusuf Halil , Serkan Gümüş )
Konstantin Kuchkin ( Engelleme 2 dk. ) 58:44
Konstantin Kuchkin ( Kötü Davranış 10 dk. ) 00:00
Takım Kadroları
Kaleciler
35 Nikita Sandyrev 1 Tolga Bozacı
39 Ahmet Tuğrul Dilli 77 Özkan Dereli
Line 1
11 Emre Faner 88 Ogün Kadir Uzunali
9 Emrah Savaş 96 Ivan Nichyparenka
72 Konstantin Kuchkin 18 Serhii Chernenko
7 Ahmet Hars 24 Ferhat Bakal
97 Fatih Faner 19 Yusuf Halil
Line 2
4 Galip Utku Hamarat 22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı
14 Agah Hamza Aksu 13 Alp Berke Elakaş
71 Ilia Goncharov 41 Serkan Gümüş
10 Timur Can Turut 71 Artem Khokholev
8 Enes Kazancı 55 Emrah Özmen
Line 3
73 Can Ege Ulaş 8 Barış Özgün
87 Fatih Tayğar 54 Batuhan Akay
88 Mehmet Emir Özbek 10 Doruk Kamış
17 Deniz Özörnek 16 Taylan Berke Anlar
12 Taha Ergene 40 Sam Cengiz Oktay Çıplak
Line 4
27 Evgenii Sysoev 7 Furkan Şentürk
77 Yasin Akyüz 61 Adnan Oruç
28 Fatih Kaplan 26 Ata Boran Kılıç
- 53 Kutay Kara
- 14 Mehmet Emin Şimşek
Antrenörler
Keith Mcadams Deniz İnce
İbrahim Mert Emek Oleg Vasylıev
- Barış Coşkun