Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1771




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Kadınlar Ligi Bitti 17.02.2019
Yarı Final Serisi Maç Kağıdı 14:30
Buz Adam 7 - 1 Ankara Üniversitesi SK
Orta Hakemler: Fatih Sarımert, Semih Dokurer    Çizgi Hakemleri: Zülküf Aka, Altan İsaoğlu
04:27 Hatice Gizem Tüzgen Dağlı ( Engelleme 2 dk. )
06:40 Hatice Gizem Tüzgen Dağlı ( Saldırı 2 dk. )
Tatiana Shibanova ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 09:36
11:38 Yasmin Irmak Çorapcı ( Sopayla Vurma 2 dk. )
12:03 Zeynep Özen Pervan ( Çelme 2 dk. )
Seda Demir ( Betül Tayğar ) 13:24
Karyna Shyptitskaya ( Vücud Şarjı 2 dk. ) 14:55
Sena Yavuz ( Dirsek Atma 2 dk. ) 16:16
16:22 Ceylin Karakuş ( Engelleme 2 dk. )
21:51 Ceylin Karakuş ( Engelleme 2 dk. )
Karyna Shyptitskaya 23:02
Elif Beyza Özdemir ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 23:14
Makbule Atalı ( Fazla Adam 2 dk. ) 27:49
Sena Yavuz ( Arkadan İtme 2 dk. ) 28:01
Sena Yavuz ( Kötü Davranış 10 dk. ) 28:01
Seda Demir ( Dirsek Atma 2 dk. ) 29:49
Tatiana Shibanova ( Sertlik 2 dk. ) 32:48
Betül Tayğar ( Sopa Savurma 2 dk. ) 33:44
Betül Tayğar ( Kötü Davranış 10 dk. ) 33:44
35:29 Başak Demirkol
Karyna Shyptitskaya 37:02
Karyna Shyptitskaya ( Duvara Savurma 5 dk. ) 37:28
Karyna Shyptitskaya ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. ) 37:28
Tatiana Shibanova 44:44
45:25 Yasmin Irmak Çorapcı ( Engelleme 2 dk. )
Elif Beyza Özdemir ( Seda Demir , Meryem Betül Kahraman ) 47:07
47:07 Zeynep Özen Pervan ( Saldırı 2 dk. )
Tatiana Shibanova ( Seda Demir ) 49:36
Seda Demir ( Engelleme 2 dk. ) 50:47
Betül Tayğar ( Engelleme 2 dk. ) 53:21
Betül Tayğar ( Arkadan İtme 2 dk. ) 58:06
Betül Tayğar ( Kötü Davranış 10 dk. ) 58:06
Meryem Betül Kahraman 59:08
Takım Kadroları
Kaleciler
39 Vlada Ovcharova 32 İlknur Dilmaç
24 Gül Ayşe Aksu 1 Büşra Kanat
Line 1
14 Seda Demir 94 Teksin Öztekin
44 Sena Yavuz 27 Zeynep Özen Pervan
99 Betül Tayğar 5 Firuze Selin Yılmaz
10 Karyna Shyptitskaya 13 Başak Demirkol
11 Sidre Özer 38 Ceylin Karakuş
Line 2
29 Makbule Atalı 84 Feriha Ceren Alkan Solak
7 Elif Beyza Özdemir 77 Müge Eryılmaz
3 Meryem Betül Kahraman 91 Hatice Gizem Tüzgen Dağlı
2 Rabia Canan Kahraman 66 Emma Walker-Silverman
68 Tatiana Shibanova 18 Fikriye Kepenek Özgencil
Line 3
13 Zeynep Ağçay 57 Yasmin Irmak Çorapcı
9 Ayten Kılaç 34 Asiyet Nur Özden
22 İpek Türkmen 11 Işılay Çeşmebaşı
18 Yaren Aydın 15 Tuğçe Özer
20 Şirvan Kılıç -
Antrenörler
Konstantin Kuchkin Kemal Burkay Altuntaş
- Serhat Beşkonaklıoğlu