Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2191




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Kadınlar Ligi Bitti 23.02.2019
Final Serisi Maç Kağıdı 16:00
Buz Adam 2 - 7 Buz Korsanları
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ, Merve Sarımert Bahıtlı    Çizgi Hakemleri: Berkay Aslanbey, Taha Kavlakoğlu
01:42 Petra Pravlikova ( Sopa Tutma 2 dk. )
02:31 Didem Bağcı
Betül Tayğar ( Engelleme 2 dk. ) 04:01
Betül Tayğar ( Seda Demir ) 06:43
11:58 Melisa Figenli ( Petra Pravlikova , Dilara Lökbaş )
12:43 Özlem Bağcı ( Çelme 2 dk. )
Karyna Shyptitskaya ( Çelme 2 dk. ) 13:33
15:48 Leısan Iskhakova ( Tutma 2 dk. )
15:48 Leısan Iskhakova ( Kötü Davranış 10 dk. )
16:27 Dilara Lökbaş ( Petra Pravlikova )
Tatiana Shibanova ( Tutma 2 dk. ) 18:34
Huriye Yeliz Yüksel ( Çelme 2 dk. ) 26:33
Karyna Shyptitskaya ( Gecikmiş Vurma 2 dk. ) 27:44
35:00 Alara Lökbaş ( Çelme 2 dk. )
Karyna Shyptitskaya ( Seda Demir ) 35:19
35:51 Alara Lökbaş ( Dilara Lökbaş , Petra Pravlikova )
39:27 Petra Pravlikova ( Saldırı 2 dk. )
Meryem Betül Kahraman ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 39:27
42:39 Özlem Bağcı ( Çelme 2 dk. )
46:30 Petra Pravlikova
47:17 İlkim Dilan Uygun ( Çelme 2 dk. )
Sena Yavuz ( Çelme 2 dk. ) 48:05
49:01 Petra Pravlikova
49:14 Leısan Iskhakova
Betül Tayğar ( Sopa Savurma 2 dk. ) 51:47
Karyna Shyptitskaya ( Tutma 2 dk. ) 53:05
54:41 Petra Pravlikova ( Engelleme 2 dk. )
Tatiana Shibanova ( Dirsek Atma 2 dk. ) 58:12
Takım Kadroları
Kaleciler
39 Vlada Ovcharova 97 Anna Vinogradava
24 Gül Ayşe Aksu 1 Hatice Erva Erdoğral
Line 1
14 Seda Demir 19 İlkim Dilan Uygun
44 Sena Yavuz 71 Leısan Iskhakova
99 Betül Tayğar 6 Didem Bağcı
10 Karyna Shyptitskaya 57 Özlem Bağcı
50 Huriye Yeliz Yüksel 98 Melisa Figenli
Line 2
20 Şirvan Kılıç 74 Alara Lökbaş
55 Özlem Akgün 7 Buse Nur Kalkavan
7 Elif Beyza Özdemir 24 Petra Pravlikova
3 Meryem Betül Kahraman 11 Hayriye Artış
68 Tatiana Shibanova 9 Dilara Lökbaş
Line 3
29 Makbule Atalı 13 Çisel Ann Otts
4 Şeyda Özdemir 23 Eylül Öngen
35 Deniz Ergün 8 Nazlı Karabük
11 Sidre Özer 81 Firuze Sude Bülbül
2 Rabia Canan Kahraman 86 Özgü Ömür
Line 4
13 Zeynep Ağçay 90 Azra Naz Sert
18 Yaren Aydın 17 Şevval Yoldaş
16 Simge Çelik -
9 Ayten Kılaç -
22 İpek Türkmen -
Line 5
8 Buket Öztürk -
5 Merve Gümüşgöz -
7 Emel Temel -
Antrenörler
Konstantin Kuchkin Oleg Vasylıev
İbrahim Mert Emek Hatice Çelik