Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2076
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Kocaeli Gebze Olimpik Buz Pisti/Kocaeli
Genç Kadınlar Ligi Bitti 21.04.2019
Sezon Maç Kağıdı 16:30
Buz Adam 0 - 11 Genç Ankaralılar
Orta Hakemler: Zülküf Aka    Çizgi Hakemleri: Yaşar Güçlü, Alkan Kılınç
05:16 Ebrar Bilge Oğuz ( Vücud Şarjı 2 dk. )
Sena Yavuz ( Tutma 2 dk. ) 08:50
09:18 Ece Kamalak ( Alara Breanne Cardwell )
15:53 Ayşe Koçak ( Çelme 2 dk. )
Sena Yavuz ( Sopa Tutma 2 dk. ) 16:15
Deniz Ergün ( Kanca 2 dk. ) 17:38
18:11 Ebrar Bilge Oğuz ( Ece Kamalak , Alara Breanne Cardwell )
21:21 Ayşe Koçak
21:33 Rana Öykü Doğanay
22:38 Ebrar Bilge Oğuz ( Rana Öykü Doğanay )
Simge Çelik ( Kanca 2 dk. ) 24:41
26:59 Ayşe Koçak ( Sopa Tutma 2 dk. )
Zeynep Ağçay ( Sopa Savurma 2 dk. ) 31:55
38:58 Hanım Sıla Doğanay
43:20 Hanım Sıla Doğanay ( Tutma 2 dk. )
44:22 Zehra Yıldırım ( Engelleme 2 dk. )
Şirvan Kılıç ( Kanca 2 dk. ) 45:13
Yaren Aydın ( Kanca 2 dk. ) 45:43
50:00 Yağmur Deniz ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. )
50:00 Ebrar Bilge Oğuz ( Çelme 2 dk. )
52:17 Zehra Yıldırım ( Alara Breanne Cardwell )
53:01 Ebrar Bilge Oğuz ( Alara Breanne Cardwell , Ayşe Koçak )
Şirvan Kılıç ( Sopa Savurma 2 dk. ) 56:43
57:18 Ayşe Koçak ( Alara Breanne Cardwell )
58:26 Ebrar Bilge Oğuz ( Ece Kamalak )
58:57 Ebrar Bilge Oğuz
Sidre Özer ( Sopa Tutma 2 dk. ) 59:20
Takım Kadroları
Kaleciler
24 Gül Ayşe Aksu 38 Yağmur Deniz
32 Aysima Nur Karadağ 1 Zeynep Nur Koçak
Line 1
44 Sena Yavuz 14 Rana Öykü Doğanay
20 Şirvan Kılıç 10 Ebrar Bilge Oğuz
35 Deniz Ergün 16 Ayşe Sueda Murat
11 Sidre Özer 99 Rabia Kılıç
16 Simge Çelik 46 Ece Kamalak
Line 2
4 Şeyda Özdemir 17 Hanım Sıla Doğanay
18 Yaren Aydın 5 Ayşe Koçak
13 Zeynep Ağçay 96 Zehra Yıldırım
9 Ayten Kılaç 24 Aysun Yılmaz
22 İpek Türkmen 20 Meryem Köseoğlu
Line 3
- 12 Elif Azra Murat
- 2 Elif Ceren Er
- 87 Alara Breanne Cardwell
Antrenörler
Konstantin Kuchkin Olcay Lökbaş