Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2076
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Kocaeli Gebze Olimpik Buz Pisti/Kocaeli
Birinci Lig Bitti 11.05.2019
Sezon Maç Kağıdı 16:30
Buz Korsanları 36 - 2 Genç Ankaralılar
Orta Hakemler: Taha Kavlakoğlu    Çizgi Hakemleri: Tolga Bozacı, Batuhan Akay
Sadık Tüfekci ( Hakan Berk Salt ) 00:32
Umut Çelik 02:01
Deniz İnce 02:44
Halidun Berk Üstün ( Hakan Berk Salt ) 03:15
Hakan Berk Salt ( Halidun Berk Üstün ) 07:13
Deniz İnce ( Halidun Berk Üstün , Sadık Tüfekci ) 11:25
Sercan Aydındağ ( Umut Çelik ) 13:16
Umut Çelik ( Furkan Kuşçul ) 14:00
Hakan Berk Salt 16:52
Sadık Tüfekci ( Halidun Berk Üstün ) 18:04
Umut Çelik ( Furkan Kuşçul ) 19:10
22:57 Tunahan Yıldırım
Aytuğ Batuhan Kıvanç ( Umut Çelik ) 23:00
Umut Çelik ( Sercan Aydındağ ) 27:20
Umut Çelik ( Furkan Kuşçul ) 27:35
27:50 Halil İbrahim Taç
Caner Balaban ( Deniz İnce ) 28:50
Sadık Tüfekci 29:46
Hakan Berk Salt 31:26
Umut Çelik ( Furkan Kuşçul ) 32:53
Sadık Tüfekci 34:56
Barış Coşkun ( Halidun Berk Üstün ) 35:25
Halidun Berk Üstün 35:40
Umut Çelik ( Hakan Berk Salt ) 39:40
Sadık Tüfekci ( Halidun Berk Üstün ) 39:51
Hakan Berk Salt 40:24
Serdar Kavuncu ( Sadık Tüfekci , Halidun Berk Üstün ) 42:30
Umut Çelik 42:45
Aytuğ Batuhan Kıvanç ( Umut Çelik ) 43:30
Deniz İnce 44:40
Deniz İnce 46:30
Hakan Berk Salt ( Sadık Tüfekci , Deniz İnce ) 47:11
Umut Çelik ( Sercan Aydındağ ) 48:25
Umut Çelik 48:41
Sadık Tüfekci ( Halidun Berk Üstün ) 52:00
54:00 Arda Türkoğlu ( Fazla Adam 2 dk. )
Umut Çelik ( Aytuğ Batuhan Kıvanç ) 55:55
Caner Balaban ( Deniz İnce ) 57:10
Barış Coşkun 59:20
Takım Kadroları
Kaleciler
34 Atakan Kundakçı 69 Samet Tanrıkulu
- 57 Rıfat Erden Bozoklu
Line 1
30 Barış Coşkun 8 Ferhat Saraç
68 Deniz İnce 86 Özgür Özsoy
89 Sadık Tüfekci 84 Mehmet Korhan Bağrıyanık
36 Hakan Berk Salt 27 Halil İbrahim Taç
10 Halidun Berk Üstün 67 Türker Yener
Line 2
79 Furkan Kuşçul 2 Ahmet Cevat Taç
20 Sercan Aydındağ 71 Yakup Emre Yaman
87 Aytuğ Batuhan Kıvanç 89 Zihni Fırat Dindar
7 Umut Çelik 4 Hasan Gökay Şanlı
73 Caner Balaban 56 Arda Türkoğlu
Line 3
25 Tunç Tufan Uçar 14 Gazi Kaan Günyel
69 Gürhan Çakıner 13 Furkan Yürük
17 Barış Yiğit 10 Tunahan Yıldırım
71 Batuhan Gülçin 34 Arda Taylan
30 Eren Keleş -
Line 4
88 Serdar Kavuncu -
Antrenörler
Oleg Vasylıev Halil İbrahim Taç