Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2076
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Kocaeli Buz Sporları Salonu/Kocaeli
Birinci Lig Bitti 27.04.2019
Sezon Maç Kağıdı 14:30
Buz Korsanları 4 - 8 Kocaeli GH
Orta Hakemler: Fatih Sarımert    Çizgi Hakemleri: Yasin Akyürek, Zülküf Aka
Sadık Tüfekci ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 00:00
Sarp Demirezen 00:32
Barış Coşkun ( Sopa Tutma 2 dk. ) 04:21
04:39 İbrahim Karaduman
Barış Coşkun ( Kötü Davranış 10 dk. ) 04:39
06:14 Can Kurt ( İbrahim Karaduman , Batın Kösemen )
08:08 İbrahim Karaduman ( Batın Kösemen )
08:22 İbrahim Karaduman ( Arkadan İtme 2 dk. )
08:22 İbrahim Karaduman ( Kötü Davranış 10 dk. )
11:34 Aydeniz Yiğit ( Çelme 2 dk. )
15:11 Aydeniz Yiğit ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
16:08 Fevzi Ufuk Güçlü ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Deniz İnce ( Kötü Davranış 10 dk. ) 16:08
20:08 Batın Kösemen ( İbrahim Karaduman )
22:25 Aydeniz Yiğit ( Kanca 2 dk. )
22:25 İbrahim Karaduman ( Engelleme 2 dk. )
Umut Çelik ( Aytuğ Batuhan Kıvanç ) 22:36
Barış Coşkun ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 24:26
Barış Coşkun ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 24:26
27:59 Mert Eminçe ( Sopa Tutma 2 dk. )
Deniz İnce ( Sopa Savurma 2 dk. ) 31:54
36:33 Can Kurt ( Kötü Davranış 10 dk. )
Barış Coşkun ( Sopa Tutma 2 dk. ) 37:12
38:16 İbrahim Karaduman ( Tuğcan Ayyıldız , Fevzi Ufuk Güçlü )
42:43 Tarık Göçmen ( Kanca 2 dk. )
43:27 Tuğcan Ayyıldız ( Fevzi Ufuk Güçlü )
Sarp Demirezen ( Aytuğ Batuhan Kıvanç , Sercan Aydındağ ) 44:22
48:04 İbrahim Karaduman ( Batın Kösemen , Can Kurt )
53:06 Fevzi Ufuk Güçlü ( Çelme 2 dk. )
54:53 Tuğcan Ayyıldız ( İbrahim Karaduman )
56:35 Aydeniz Yiğit ( Sopayla Vurma 2 dk. )
58:13 Tarık Göçmen ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
58:13 Ahmet Yıldırım ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
59:54 Fevzi Ufuk Güçlü ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Deniz İnce ( Umut Çelik ) 59:54
Takım Kadroları
Kaleciler
34 Atakan Kundakçı 61 Eren Demirtürk
- 11 Enes Demirtürk
Line 1
9 Barış Coşkun 41 Ali Hakan Özbil
36 Serdar Kavuncu 22 Mert Eminçe
68 Deniz İnce 10 Tuğcan Ayyıldız
89 Sadık Tüfekci 87 Can Kurt
17 Sarp Demirezen 8 Batın Kösemen
Line 2
79 Furkan Kuşçul 26 Aydeniz Yiğit
20 Sercan Aydındağ 9 Ahmet Yıldırım
10 Barış Yiğit 7 Fevzi Ufuk Güçlü
71 Batuhan Gülçin 21 İbrahim Karaduman
87 Aytuğ Batuhan Kıvanç 66 Tarık Göçmen
Line 3
25 Tunç Tufan Uçar 77 Taha Afal
7 Umut Çelik 19 İsmail Esad İnce
30 Eren Keleş 17 Baha Yılmaz
69 Gürhan Çakıner 99 Muhammed Burak Altınkaynak
- 27 Erhan Tunçer
Line 4
- 20 Çağatay Acartürk
- 13 Kemal Burkay Altuntaş
- 15 Serhat Beşkonaklıoğlu
- 33 Arınç Kuloğlu
- 25 Oğuz Karakoç
Antrenörler
Oleg Vasylıev Fevzi Ufuk Güçlü