Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1796
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 20:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 22:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Genç Ankaralılar

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Kocaeli Buz Sporları Salonu
27.04.2019 | 16:30 | Kocaeli | Birinci Lig
Buz Korsanları
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 16:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adam
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 18:40 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Kocaeli Gebze Olimpik Buz Pisti/Kocaeli
Genç Erkekler Ligi Bitti 14.04.2019
Play Off Maç Kağıdı 15:30
Buz Adam 5 - 2 Gümüş Patenler
Orta Hakemler: Fatih Sarımert, Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Altan İsaoğlu, Elif Münire Bağlar
01:26 Devrim Oktay ( Yüksek Sopa 2 dk. )
02:58 Mete Molu ( Çelme 2 dk. )
Timur Can Turut ( Deniz Özörnek ) 03:22
03:22 Mert Coşkun ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Enes Kazancı ( Çelme 2 dk. ) 05:24
05:46 Rona Deren Akcan ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Timur Can Turut ( Sopa Savurma 2 dk. ) 12:50
Timur Can Turut ( Kötü Davranış 10 dk. ) 12:50
Fatih Kaplan ( Çelme 2 dk. ) 14:38
14:55 Mehmet Ata Yılmaz ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Taha Ergene ( Kanca PA ) 17:40
18:26 Bora İnözü ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
18:42 Devrim Oktay ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Taha Yasin Özer ( Engelleme 2 dk. ) 18:53
Yasin Akyüz 21:33
Mehmet Ergene ( Sopa Savurma 2 dk. ) 24:19
27:26 Devrim Oktay ( Kağan Türkoğlu , Mehmet Ata Yılmaz )
28:26 Mert Özdemir ( Sertlik 2 dk. )
Agah Hamza Aksu ( Sertlik 2 dk. ) 28:46
30:25 Rona Deren Akcan ( Çelme 2 dk. )
Timur Can Turut ( Durmuş Cem Korkanç ) 30:44
32:34 Mete Molu ( Çelme 2 dk. )
Agah Hamza Aksu ( Sopa Tutma 2 dk. ) 32:44
Mehmet Emir Özbek ( Kanca 2 dk. ) 36:55
36:59 Mete Molu ( Yiğit Berke Ataseven , Mert Coşkun )
Timur Can Turut ( Deniz Özörnek ) 39:02
39:19 Mete Molu ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Agah Hamza Aksu ( Sopa Savurma 2 dk. ) 41:30
Enes Kazancı ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 47:47
Durmuş Cem Korkanç ( Mehmet Emir Özbek ) 50:17
53:19 Devrim Oktay ( Duvara Savurma 2 dk. )
53:19 Devrim Oktay ( Oyun Kötü Davranış 10 dk. )
58:19 Mete Molu ( Çelme 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
61 Ali Murat Köse 30 Ata Yüce Karaman
- 28 Mehmet Cevdet Yılmaz
Line 1
14 Agah Hamza Aksu 44 Bora İnözü
77 Yasin Akyüz 38 Mete Molu
99 Durmuş Cem Korkanç 85 Mert Özdemir
8 Enes Kazancı 10 Ata Eren Şenkaya
10 Timur Can Turut 55 Rona Deren Akcan
Line 2
28 Fatih Kaplan 71 Devrim Oktay
72 Mehmet Ergene 75 Kağan Türkoğlu
17 Deniz Özörnek 82 Mert Coşkun
88 Mehmet Emir Özbek 89 Mehmet Ata Yılmaz
12 Taha Ergene 99 Osman Onur Kaya
Line 3
24 Ömer Salim Köse 23 Mustafa Batuhan Pilavcı
87 Osman Emin Meydancı 87 Aybars Alkan
21 Taha Yasin Özer 41 Can Güngör
- 13 Bora Ertekin
- 25 Melih Güney
Line 4
- 22 Bora Bulun
- 32 Ceyhun Saruhan
- 15 Ata Sakintuna
- 37 Yiğit Berke Ataseven
Antrenörler
Keith Mcadams Barış Uçele