Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2076
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Yıldız A Bitti 04.05.2019
Batı Grubu Maç Kağıdı 13:00
İstanbul BB 4 - 0 Buz Korsanları
Orta Hakemler: Merve Sarımert Bahıtlı    Çizgi Hakemleri: İnci Seçil Özüdüz, Büşra Solak Gün
00:30 Batın Semi Timur ( Dirsek Atma 2 dk. )
Enes Demir ( Tunç Tunçer ) 12:13
21:42 Bedir Baran Bayazit ( Engelleme 2 dk. )
31:32 Mehmet Emir Tekçe ( Fazla Adam 2 dk. )
Enes Demir ( Armağan Ali Atkın ) 32:45
34:40 Batın Semi Timur ( Dirsek Atma 2 dk. )
Enes Demir 37:33
40:00 Bedir Baran Bayazit ( Dirsek Atma 2 dk. )
Tunç Tunçer ( Kötü Davranış 10 dk. ) 40:00
Tuna Berke Özoğul ( Enes Demir ) 43:38
46:41 Orhun Kaan Çağlayan ( Çelme 2 dk. )
54:54 Batın Semi Timur ( Engelleme 2 dk. )
Mehmet Ayberk Karadağ ( Tutma 2 dk. ) 56:45
Çağan Ege Odabaş ( Sopa Savurma 2 dk. ) 59:00
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Ada Akınç 90 Azra Naz Sert
60 Baha Bakar -
Line 1
64 Tunç Tunçer 98 Bedir Baran Bayazit
11 Armağan Ali Atkın 66 Orhun Kaan Çağlayan
9 Abdullah Suat Kanat 79 Batın Semi Timur
35 Enes Demir 45 Mehmet Emir Tekçe
52 Çağan Ege Odabaş 4 Demir Demirer
Line 2
8 Arif Eren Şahin 10 Arda Can Ula
55 Yusuf Günaydın 11 İdil Nazlı
70 Mehmet Ayberk Karadağ 86 Miraç Ula
20 Ata Akınç 77 Gökhan Berfu Bülbül
23 Zafer Şerik 25 Cemal Bülbül
Line 3
48 Alp Tuğan Kurul 22 Mert Deniz Filiz
6 Çınar Öncül 34 Alican Alışır
50 Zeki Özgür Canpolat 63 Mustafa Ömer Arabacı
12 Tuna Berke Özoğul 71 Esma Bozdemir
28 Mustafa Asım Murat 36 Egemen Kıvanç Güldür
Line 4
25 Safiye Çağdaş 89 Arda Melek
22 Bartu Mergen 24 Ahmet Eren Güçlü
16 Ahmet Emre Güneş 9 Elif Nur Kaya
62 Güşav Aşemez Azgıt -
71 Ege Mert İsmail -
Antrenörler
Cengiz Gök Oleg Vasylıev
Özkan Dereli -