Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2076
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Yıldız A Bitti 11.05.2019
Batı Grubu Maç Kağıdı 14:45
Buz Korsanları 14 - 0 Kocaeli GH
Orta Hakemler: Yasin Akyürek    Çizgi Hakemleri: Simge Özer Sevilmiş, Aslıhan Akdağ Türker
Orhun Kaan Çağlayan 04:58
Batın Semi Timur 07:55
Mehmet Emir Tekçe ( Fazla Adam 2 dk. ) 11:20
Batın Semi Timur 16:32
Bedir Baran Bayazit ( Saldırı 2 dk. ) 18:50
Orhun Kaan Çağlayan 19:32
Elif Nur Kaya ( Sopa Savurma 2 dk. ) 21:24
22:37 Kübranur Özdemir ( Kanca 2 dk. )
Orhun Kaan Çağlayan ( Batın Semi Timur ) 24:12
Mert Deniz Filiz ( Kanca 2 dk. ) 26:40
Batın Semi Timur ( Orhun Kaan Çağlayan ) 31:25
Bedir Baran Bayazit ( Arkadan İtme 2 dk. ) 35:40
Bedir Baran Bayazit ( Kötü Davranış 10 dk. ) 35:40
Mehmet Emir Tekçe ( Orhun Kaan Çağlayan ) 39:43
Batın Semi Timur ( Mehmet Emir Tekçe ) 40:07
Batın Semi Timur 45:22
Orhun Kaan Çağlayan 48:05
Batın Semi Timur 49:45
Bedir Baran Bayazit 57:40
Cemal Bülbül 59:09
Orhun Kaan Çağlayan 59:18
Takım Kadroları
Kaleciler
90 Azra Naz Sert 61 Muhammet Ayberk Nebioğlu
20 Arda Can Ula 14 Melih Akgün
Line 1
98 Bedir Baran Bayazit 5 Elif Naz Taşköprü
45 Mehmet Emir Tekçe 10 Feyza Nef Altınışık
10 Batın Semi Timur 15 Muhammed Emin Dağüstü
66 Orhun Kaan Çağlayan 16 Mustafa Akgün
9 Elif Nur Kaya 9 Kübranur Özdemir
Line 2
36 Egemen Kıvanç Güldür 4 Ezel Sema Çevik
91 Burak Şen 11 Yusuf Okan Çevik
22 Mert Deniz Filiz 6 Mert Üzmez
34 Alican Alışır 18 Hüseyin Berat Akpınar
4 Esma Bozdemir 13 Efe Can Gümüş
Line 3
63 Mustafa Ömer Arabacı 19 Yahya Vatansever
77 Gökhan Berfu Bülbül 17 Kaan Akkaş
44 Cemal Bülbül 12 Osman Efe Tırman
11 İdil Nazlı 3 Azat Gül
7 Arda Melek -
Line 4
24 Ahmet Eren Güçlü -
Antrenörler
Hatice Çelik Fevzi Ufuk Güçlü
- Elif Beyza Özdemir