Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2288
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Yıldız A Bitti 18.05.2019
Doğu Grubu Maç Kağıdı 15:15
Narmanspor 7 - 10 Kayseri Spor A.Ş.
Orta Hakemler: Ela Kara    Çizgi Hakemleri: Muhammed Sefa Takar, Edanur Kavaz
Muhammet Hamza Karaman 00:15
Muhammet Hamza Karaman 09:58
12:10 Burhan Eyibaş
Muhammet Hamza Karaman ( Çelme 2 dk. ) 19:06
19:26 Burhan Eyibaş ( Mehmet Efe Bilgen )
19:36 Burhan Eyibaş ( Kanca 2 dk. )
23:57 Mehmet Efe Bilgen
Murat Çakmak ( Çelme 2 dk. ) 25:38
27:14 Burhan Eyibaş
Ahmet Berat Yıldız ( Saldırı 2 dk. ) 27:36
Ahmet Said Alicioğlu ( Diz Atma 2 dk. ) 29:04
Muhammet Hamza Karaman 29:31
31:20 Tolga Kısa ( Osman Nurullah Özsoy )
Muhammet Hamza Karaman 36:39
37:10 Mehmet Efe Bilgen
40:07 Mehmet Efe Bilgen
44:10 Osman Nurullah Özsoy ( Mehmet Efe Bilgen )
46:10 Tolga Kısa
Hüseyin Çakmak ( Çelme 2 dk. ) 50:09
Ahmet Berat Yıldız ( Çelme 2 dk. ) 50:22
50:30 Mehmet Emin Açar
Hüseyin Çakmak ( Diz Atma 2 dk. ) 51:26
Muhammet Hamza Karaman 52:41
Muhammet Hamza Karaman 52:50
52:50 Osman Nurullah Özsoy ( Çelme PA )
Muhammet Hamza Karaman 58:10
Takım Kadroları
Kaleciler
13 Ahmet Mutanoğlu 39 Adem Esat Soğman
34 Arif Karagöz 34 Batuhan Özrendeci
Line 1
36 Ahmet Berat Yıldız 13 Ömer Berke Erdoğan
9 Hüseyin Çakmak 20 Osman Nurullah Özsoy
14 Hazal Kömürcü 5 Muhammet Taha Renda
25 Murat Çakmak 18 Tolga Kısa
99 Muhammet Hamza Karaman 38 Burhan Eyibaş
Line 2
16 Ahmet Said Alicioğlu 26 Mümin Emin Güldiken
20 Abdulbaki Semerci 30 Eray İsmail Soygüden
33 Özgürcan Küçükoğlu 19 Mehmet Efe Bilgen
18 Beyzanur Arasoğlu 14 Ahmet Doğan Tuna
35 Bengisu Sudenaz Coşar 17 Mehmet Emin Açar
Line 3
23 İkra Sena Coşkun 21 Ömer Faruk Gürbüzer
1 Akın Aras 27 Aynur Kuş
7 Nur Akın Tayğar 15 Miray Bedir
17 Muhammet Emin Küçük 29 Dilara Ekmen
- 31 Fatma Arslan
Antrenörler
İkram Çintimar Servet Özdemir