Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2288
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Minikler Ligi Bitti 17.05.2019
19 Mayıs Türkiye Şampiyonası Maç Kağıdı 11:30
Yükseliş 0 - 0 Buz Beykoz
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Takım Kadroları
Kaleciler
44 Ege Halil Doğan 1 Semih Karaoğlu
Line 1
3 Princess Anastasia Cleopatra Stoebe 11 Yavuzhan Süslü
26 Oğuz Bulut 66 Sadi Kutlu
28 İpek Ejderoğlu 9 Doruk Yener
50 Nilay Özcan 5 Eyüp Eren Yergün
4 Alexander Napoleon Stoebe 69 Ramazan Efe Bolutcu
Line 2
10 Zeynep Aslı Özcan 62 Eşref Mert Kara
49 Metehan Özcan 36 Andaç Ege Öztürk
80 Nehir Sena Gürcan 7 Elanur Aydın
13 Erinç Arısoy 2 Deniz Eren Coşkun
77 Deniz Çiçek 12 Oğuzhan Yener
Line 3
56 Ferdi Ündoğduaka 99 Taha Eren Öztürk
20 Çınar Öcal 55 Agah Efe Akhan
10 Mehmet Yağcı 51 Beren Tayğar
99 Can Doğancıoğlu 52 Kaan Mustafa Erter
85 Efe Engin 19 Yusuf Başkaya
Line 4
72 Arman Sarıfakıoğlu 6 Erkan Güvercin
18 Lörinc Attila Heteyi -
7 Beren Demirbağ -
92 Necdet Demir Fesatan -
40 Defne Saltık -
Antrenörler
İbrahim Oğuz Göktürk Taşdemir
Nihat Parlak -