Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2288
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Kutalmışbey GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Minikler Ligi Bitti 17.05.2019
19 Mayıs Türkiye Şampiyonası Maç Kağıdı 13:30
Narmanspor 0 - 0 Alpler SK
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Takım Kadroları
Kaleciler
20 Egemen Demir 49 Beray Derin Okut
- 1 Erdem Bora Kurhan
Line 1
33 İmran Kökpınar 61 Beren Ada Erdem
14 Ahmed Berat Almalı 81 İsmail Barış Yaşar
18 Elif Tuğçe Güven 17 Azra Ada Yüksel
0 Ömer Barkın Abret 12 Demirhan Özer
6 İremsu Coşar 87 Kaan Berk Pilavcı
Line 2
9 Muhammet Zeki Demircioğlu 28 Ege Şenkaya
23 Arda Alim 90 Tunç Kılınç
35 Buse Gül Tayğar 4 Duru Büyükgöz
16 Berra Koca 10 Doruk Dinçer
22 Osman Efe Koca 25 Mehmet Kuzey Kurhan
Line 3
13 Mert Ali Almalı 43 Eylül Aydın
11 Mustafa Cabir Demircioğlu 27 Tuna Gücelioğlu
24 Nursima Şahin -
Antrenörler
Şeymanur Kavaz Alper Solak
- Taylan Aytaç