Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2288
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Kutalmışbey GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Minikler Ligi Bitti 18.05.2019
19 Mayıs Türkiye Şampiyonası Maç Kağıdı 15:00
Yükseliş 0 - 0 Erzurum ASP GSK
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Takım Kadroları
Kaleciler
44 Ege Halil Doğan 1 Tunahan Polat
Line 1
3 Princess Anastasia Cleopatra Stoebe 7 Mustafa Derdiyok
26 Oğuz Bulut 6 Bilal Saddam Ağsakallı
28 İpek Ejderoğlu 17 Berfin Benile
50 Nilay Özcan 14 Aleyna Benile
4 Alexander Napoleon Stoebe 13 Meryem Sain
Line 2
10 Zeynep Aslı Özcan 9 Tufan Uçar
49 Metehan Özcan 8 Murat Çetindere
80 Nehir Sena Gürcan 16 Rojda Bilmez
13 Erinç Arısoy 2 Rabia Gezer
77 Deniz Çiçek 4 Semih Kaban
Line 3
56 Ferdi Ündoğduaka 11 Ceylan Çetin
20 Çınar Öcal 5 Abdullah Erçek
10 Mehmet Yağcı -
99 Can Doğancıoğlu -
85 Efe Engin -
Line 4
72 Arman Sarıfakıoğlu -
18 Lörinc Attila Heteyi -
7 Beren Demirbağ -
92 Necdet Demir Fesatan -
40 Defne Saltık -
Antrenörler
İbrahim Oğuz Ebubekir Şamil Koç
Nihat Parlak -