Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2219
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
19.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
19.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Kutalmışbey GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Minikler Ligi Bitti 18.05.2019
19 Mayıs Türkiye Şampiyonası Maç Kağıdı 18:00
Yükseliş 0 - 0 Asya BSK
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Takım Kadroları
Kaleciler
44 Ege Halil Doğan 64 Kerem Tunç
Line 1
3 Princess Anastasia Cleopatra Stoebe 77 Bahattin Batu Toprak
26 Oğuz Bulut 78 Sefer Eralp Toprak
28 İpek Ejderoğlu 22 Lily Ahmed Moustafa Kamal
50 Nilay Özcan 18 Yaman Özsaraç
4 Alexander Napoleon Stoebe 19 Özgür Ilgın Bacanlı
Line 2
10 Zeynep Aslı Özcan 85 Muhammed Emin Dirican
49 Metehan Özcan 17 Semih Akman
80 Nehir Sena Gürcan 10 Toygar Mutlu
13 Erinç Arısoy 86 Ömer Yılmazer
77 Deniz Çiçek 35 Tuğra Efe Beğen
Line 3
56 Ferdi Ündoğduaka 93 Mert Kutay Sucu
20 Çınar Öcal 87 Cemal Ergür
10 Mehmet Yağcı 83 Zeynep Berra Oğuz
99 Can Doğancıoğlu 23 Efe Berk Karabulut
85 Efe Engin 84 Fuat Berk Özden
Line 4
72 Arman Sarıfakıoğlu -
18 Lörinc Attila Heteyi -
7 Beren Demirbağ -
92 Necdet Demir Fesatan -
40 Defne Saltık -
Antrenörler
İbrahim Oğuz -
Nihat Parlak -