Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2288
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Minikler Ligi Bitti 19.05.2019
19 Mayıs Türkiye Şampiyonası Maç Kağıdı 10:00
Kartepe BSK 0 - 0 Truva PSK
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Osman Asaf Köseoğlu 7 George Elliot Welch
- 61 Tuana Ecrin Temür
Line 1
0 İlhan Çınar Öztürk 99 Mihail Yavorov Klisurski
0 Ömer Kerem Atalı 45 Ilgaz Kadir Ay
7 Kuzey Çapoğlu 3 Çınar Ay
17 Nehir Melis Kodikli 16 Yalçın Özbay
8 İlayda Çapoğlu 5 Deniz Işık Toprak
Line 2
10 Laroslav Katulin 6 Eliz Mina Dinçsoy
11 Eymen Akgün 18 Barış Acar
4 Ahmet Meriç Köseoğlu 10 Ada Alpaslan
5 Yiğit Yüce 82 Çınar Çakıltaş
6 Adil Kaya 85 Ayşe Melek Yaşar
Line 3
14 Ozan Çiftçi 17 Torin Robert James Mılls
12 Eylül Ceylin Hatip 15 Alp Lev Orer
16 Süleyman Kürşad Özkan 67 Kayra Kahya
- 43 Ayşe Karataş
- 11 Oliver Wilson Welch
Line 4
- 81 Jale Gönül Çetinkaya
Antrenörler
Elif Beyza Atalı Gökhan Dağlı
Makbule Atalı -