Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2391
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
14.12.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
14.12.2019 | 18:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Narmanspor

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
14.12.2019 | 18:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
14.12.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
15.12.2019 | 16:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narmanspor

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
15.12.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
İzmir BB

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
15.12.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Genç Ankaralılar

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız B Bitti 17.06.2019
B Grubu Maç Kağıdı 13:00
Yükseliş 5 - 2 Kayseri Spor A.Ş.
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: Murat Cücü, Batuhan Akay
Doruk Bodur ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 00:00
Doruk Bodur ( Çelme 2 dk. ) 01:41
Pedro Daler Viana 04:15
Deniz Erciyes ( Pedro Daler Viana ) 05:10
07:20 Abdulkadir Yavuz ( Engelleme 2 dk. )
Tahir Talha Kartal 09:16
Doruk Bodur ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 09:16
Emre Sarıkuş ( Sertlik 2 dk. ) 13:10
13:10 Arda Onay ( Sertlik 2 dk. )
14:15 Emirhan Coşkun
17:35 Emirhan Coşkun ( Çelme 2 dk. )
Mehmet Özdemir 26:10
Nil Selis Ergül ( Çelme 2 dk. ) 29:00
Doruk Bodur ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 30:00
Tahir Talha Kartal ( Saldırı 2 dk. ) 35:30
35:30 Arda Onay ( Dirsek Atma 2 dk. )
Deniz Erciyes 37:20
43:15 Abdulkadir Yavuz ( Çelme 2 dk. )
44:30 Emirhan Coşkun
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Poyraz Tağı Baykal 34 Batuhan Özrendeci
12 Doruk Toğan 16 Muhammet Taha Renda
Line 1
18 Lorinc Attila Hetenyi 30 Eray İsmail Soygüden
15 Pedro Daler Viana 7 Osman Bozahmetoğlu
18 Gurur Nedret Onursal 9 Emirhan Coşkun
25 Nil Selis Ergül 6 Tuna Berke Işık
66 Mehmet Özdemir 3 Abdulkadir Yavuz
Line 2
19 Deniz Erciyes 4 Şeyma Akar
76 Tahir Talha Kartal 11 Muhammed Berkay Karakaya
34 Mert Öksüz 17 Mehmet Emin Açar
16 Beren Demirbağ 10 Arda Onay
61 Koray Kaan Özeren 12 Ayşegül Yavuz
Line 3
50 Ata Çakıroğulları 5 Ömer Faruk Toroğlu
71 Emre Sarıkuş 27 Zehra Betül Yılmaz
14 Nehir Sena Gürcan 29 Zeynep Coşkun
26 Oğuz Bulut 28 Ahmetcan Bilgen
9 Ömür Kotan -
Line 4
56 Ferdi Ündoğduaka -
96 Doruk Bodur -
23 Mehmet Ergür -
Antrenörler
İbrahim Oğuz Servet Özdemir
Nihat Parlak -