Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2288
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız B Bitti 17.06.2019
C Grubu Maç Kağıdı 14:30
Genç Ankaralılar 0 - 5 Flaş BSSK
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: Murat Aygün, Ferhat Saraç
00:00 Gol
02:30 Kaan Bahadır ( Mikail Ata Kılınç )
03:55 Kaan Bahadır
10:57 Kayra Muhammet Aktaş
16:05 Kayra Yiğit Sungur ( Çelme 2 dk. )
26:50 Mikail Ata Kılınç ( Kaan Bahadır )
27:30 Kayra Muhammet Aktaş ( Çelme 2 dk. )
34:00 Mikail Ata Kılınç ( Çelme 2 dk. )
39:45 Arhan Köksal ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
26 Mustafa Alp Fındıkoğlu 1 Ömer Faruk Çobanoğlu
- 62 Zeynep Helin Çakmaz
Line 1
5 Semen Kostromin 34 Mete Bayrak
35 Sezen Ertan 12 Arhan Köksal
17 Ecrin Er 63 Baturay Duman
99 Pamir Gebeş 10 Kaan Bahadır
4 Elif Kamalak 99 Ege Deniz Özdoğan
Line 2
94 Elif Sare Çaba 58 Kayra Yiğit Sungur
53 Bertuğ Yaşar Baştopçu 22 Bilgekan Aysel
60 Ahmet Doğmuşöz 16 Kayra Muhammet Aktaş
61 Yüksel Alişan 27 Mikail Ata Kılınç
91 Tunç Barak 57 Utku Demir
Line 3
81 Ceylin Daştan 45 Ahmet Kaan Öçal
- 46 Hüseyin Kamil Tuna Kaya
- 93 Ezgi Oran
- 88 Deniz Batu Görgülü
- 24 Ömer Asaf Atsan
Line 4
- 17 Sidar Küçük
Antrenörler
Olcay Lökbaş Aziz Tuhan
Halil İbrahim Taç Tarık Göçmen