Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2388
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.11.2019 | 13:10 | İstanbul | Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
23.11.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Süper Lig
Buz Adam
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.11.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Genç Ankaralılar

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.11.2019 | 20:15 | Ankara | Süper Lig
Gümüş Patenler
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.11.2019 | 13:10 | İstanbul | Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buz Beykoz

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
24.11.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Süper Lig
Buz Adam
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
24.11.2019 | 17:30 | Ankara | Süper Lig
Yükseliş
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
24.11.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Gümüş Patenler

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız B Bitti 19.06.2019
C Grubu Maç Kağıdı 11:45
Erzurum ASP GSK 2 - 12 Flaş BSSK
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: Havva Funda Özdemir, Batuhan Akay
00:30 Kayra Muhammet Aktaş
03:00 Ege Deniz Özdoğan ( Baturay Duman )
Ömer Arif Erdal ( Çelme 2 dk. ) 05:50
Ömer Arif Erdal ( Vücud Şarjı 2 dk. ) 07:58
Taner Polat ( Kanca 2 dk. ) 13:57
14:00 Kayra Muhammet Aktaş
15:15 Kayra Muhammet Aktaş ( Mikail Ata Kılınç )
17:00 Kaan Bahadır ( Kayra Muhammet Aktaş , Mikail Ata Kılınç )
Taner Polat ( Engelleme 2 dk. ) 19:30
20:10 Deniz Batu Görgülü ( Sopa Tutma 2 dk. )
Didem Benile ( Hayrunisa Polat ) 24:59
25:00 Deniz Batu Görgülü ( Fazla Adam 2 dk. )
27:30 Mikail Ata Kılınç
29:45 Hüseyin Kamil Tuna Kaya
30:20 Kuzey Şener ( Sopa Savurma 2 dk. )
Didem Benile 32:15
33:10 Hüseyin Kamil Tuna Kaya
34:15 Mikail Ata Kılınç
35:00 Kaan Bahadır ( Kayra Muhammet Aktaş , Mikail Ata Kılınç )
37:10 Baturay Duman
44:20 Baturay Duman ( Çelme 2 dk. )
44:52 Kaan Bahadır ( Mikail Ata Kılınç )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Hira Ravza Koray 1 Ömer Faruk Çobanoğlu
- 62 Zeynep Helin Çakmaz
Line 1
19 Yudum Avcı 34 Mete Bayrak
10 Hayrunisa Polat 12 Arhan Köksal
11 Didem Benile 63 Baturay Duman
20 Murat Sain 10 Kaan Bahadır
17 Hatice Olcay 99 Ege Deniz Özdoğan
Line 2
15 Taner Polat 58 Kayra Yiğit Sungur
2 Ömer Arif Erdal 22 Bilgekan Aysel
5 Şahsenem Yıldızhan 16 Kayra Muhammet Aktaş
16 Emine Bilmez 27 Mikail Ata Kılınç
14 İlknur Abdullahoğlu 57 Utku Demir
Line 3
12 Esma Özpolat 45 Ahmet Kaan Öçal
9 Medine Bilmez 46 Hüseyin Kamil Tuna Kaya
- 93 Ezgi Oran
- 44 Süeda Yaman
- 29 Kuzey Şener
Line 4
- 88 Deniz Batu Görgülü
- 24 Ömer Asaf Atsan
- 17 Sidar Küçük
Antrenörler
Ebubekir Şamil Koç Tarık Göçmen
- Aziz Tuhan