Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2391
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
14.12.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
14.12.2019 | 18:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Narmanspor

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
14.12.2019 | 18:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
14.12.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
15.12.2019 | 16:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narmanspor

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
15.12.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
İzmir BB

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
15.12.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Genç Ankaralılar

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız B Bitti 19.06.2019
Çeyrek Final Maç Kağıdı 18:30
İstanbul BB 8 - 3 Genç Ankaralılar
Orta Hakemler: Murat Aygün    Çizgi Hakemleri: Yaşar Güçlü, Tolga Bozacı
04:25 Pamir Gebeş
Rüzgar Koç ( Celal Tuna Meyveci ) 05:30
Demir Toksoy 07:00
Yunus Emre Ergen 09:15
Demir Toksoy 13:00
Derin Sarp Savaş ( Sopa Savurma 2 dk. ) 17:00
25:00 Pamir Gebeş
Demir Toksoy ( Kanca 2 dk. ) 33:45
Derin Sarp Savaş ( Rüzgar Koç ) 35:45
Demir Toksoy ( Rüzgar Koç ) 37:30
39:45 Yüksel Alişan
Demir Toksoy ( Bora Şansal , Derin Sarp Savaş ) 40:45
Deniz Başdaş 44:02
Takım Kadroları
Kaleciler
32 Erva Su Kanat 26 Mustafa Alp Fındıkoğlu
1 Ada Akınç -
Line 1
7 Ali Nail Cömert 99 Pamir Gebeş
5 Kaan Mert Uysal 91 Tunç Barak
11 Bora Şansal 61 Yüksel Alişan
19 Demir Toksoy 35 Sezen Ertan
10 Derin Sarp Savaş 4 Elif Kamalak
Line 2
20 Amir Zihni Tınaz 5 Semen Kostromin
44 Rasim Cihan Özgün 94 Elif Sare Çaba
15 Rüzgar Koç 6 Eren Erzurum
81 Yunus Emre Ergen 53 Bertuğ Yaşar Baştopçu
47 Celal Tuna Meyveci 17 Ecrin Er
Line 3
80 Melis Arslan 60 Ahmet Doğmuşöz
73 Nisa Alya Erdöş 81 Ceylin Daştan
30 Yağız Göktürk Yorat -
9 Kuzey Savaş -
59 Deniz Başdaş -
Line 4
88 Cihan Bartu Yeşilyurt -
97 Akil Çağlar Velioğlu -
69 Furkan Ege Özkan -
49 Mustafa Akgül -
Antrenörler
Cengiz Gök Olcay Lökbaş
Özkan Dereli Halil İbrahim Taç