Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2288
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.10.2019 | 19:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız B Bitti 20.06.2019
Eleme Maçları Maç Kağıdı 14:30
Pak Buz SK 0 - 6 Genç Ankaralılar
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: Batuhan Akay, Gonca Ömürbek
Ece Eraşcı ( Sopa Savurma 2 dk. ) 05:54
07:30 Sezen Ertan ( Engelleme 2 dk. )
10:30 Elif Kamalak ( Yüksel Alişan )
11:30 Yüksel Alişan ( Çelme 2 dk. )
12:55 Elif Kamalak ( Engelleme 2 dk. )
21:10 Tunç Barak ( Vücud Şarjı 2 dk. )
23:40 Elif Kamalak ( Sezen Ertan )
Acahan İsmail Güzeldere ( Kanca 2 dk. ) 27:50
28:00 Pamir Gebeş ( Yüksel Alişan )
35:20 Pamir Gebeş
Ece Eraşcı ( Engelleme PA ) 37:05
37:05 Pamir Gebeş
38:30 Yüksel Alişan ( Arkadan İtme 10 dk. )
Ece Eraşcı ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. ) 41:07
42:40 Pamir Gebeş
Takım Kadroları
Kaleciler
63 Mahmut İbrahim Uyanıkoğlu 26 Mustafa Alp Fındıkoğlu
58 Muhamet Emir Öztürk -
Line 1
62 Berfin Büyükdağ 99 Pamir Gebeş
87 İbrahim Dur 91 Tunç Barak
76 Acahan İsmail Güzeldere 61 Yüksel Alişan
17 Uğurcan İmir 4 Elif Kamalak
90 Eren Tiryaki 35 Sezen Ertan
Line 2
54 Emir Alp Aydın 67 Semen Kostromin
48 Nazlı Ece Bıyıklı 81 Ceylin Daştan
55 Yusuf İsmet Büyükkılıç 60 Ahmet Doğmuşöz
7 Defne Su Gümüş 6 Eren Erzurum
89 Ece Eraşcı 53 Bertuğ Yaşar Baştopçu
Line 3
59 Melike Şeker 94 Elif Sare Çaba
88 Dolunay Beren Erbakan 17 Ecrin Er
77 Batu Apaydın -
20 Eylül Daş -
21 Ekin Daş -
Line 4
4 Cengizhan Çelik -
Antrenörler
İbrahim Celep Olcay Lökbaş
- Halil İbrahim Taç
- Ahmet Cevat Taç