Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2391
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
14.12.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
14.12.2019 | 18:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Narmanspor

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
14.12.2019 | 18:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
14.12.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
15.12.2019 | 16:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narmanspor

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
15.12.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
İzmir BB

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
15.12.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Genç Ankaralılar

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız B Bitti 21.06.2019
Eleme Maçları Maç Kağıdı 09:00
Kayseri Spor A.Ş. 3 - 2 Erzurum ASP GSK
Orta Hakemler: Burçin Araz    Çizgi Hakemleri: Havva Funda Özdemir, Batuhan Akay
Eray İsmail Soygüden ( Tuna Berke Işık ) 04:00
04:40 Didem Benile ( Çelme 2 dk. )
17:41 Taner Polat ( Çelme 2 dk. )
23:30 Yudum Avcı ( Çelme 2 dk. )
24:25 Taner Polat ( Çelme 2 dk. )
Abdulkadir Yavuz ( Arda Onay ) 28:30
39:45 Didem Benile
42:10 Didem Benile
Emirhan Coşkun ( Abdulkadir Yavuz ) 44:15
Takım Kadroları
Kaleciler
16 Muhammet Taha Renda 1 Hira Ravza Koray
34 Batuhan Özrendeci -
Line 1
30 Eray İsmail Soygüden 10 Hayrunisa Polat
7 Osman Bozahmetoğlu 19 Yudum Avcı
9 Emirhan Coşkun 20 Murat Sain
6 Tuna Berke Işık 17 Hatice Olcay
3 Abdulkadir Yavuz 15 Taner Polat
Line 2
4 Şeyma Akar 2 Ömer Arif Erdal
11 Muhammed Berkay Karakaya 5 Şahsenem Yıldızhan
17 Mehmet Emin Açar 16 Emine Bilmez
10 Arda Onay 14 İlknur Abdullahoğlu
12 Ayşegül Yavuz 12 Esma Özpolat
Line 3
5 Ömer Faruk Toroğlu 9 Medine Bilmez
27 Zehra Betül Yılmaz 11 Didem Benile
29 Zeynep Coşkun -
28 Ahmetcan Bilgen -
8 Ömer Atasoy -
Antrenörler
Servet Özdemir Ebubekir Şamil Koç