Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 



Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 15.12.2019
Sezon Maç Kağıdı 20:15
Gümüş Patenler 12 - 4 GASK
Orta Hakemler: Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Havva Funda Özdemir, Ferhat Saraç
Yiğit Berke Ataseven ( Engelleme 2 dk. ) 01:27
Aybars Alkan ( Fazla Adam 2 dk. ) 03:08
Mert Coşkun ( Bora Ertekin ) 07:00
07:18 Oğulcan Pala ( Sopa Savurma 2 dk. )
08:36 Emir Uluhan Uça ( Dirsek Atma 2 dk. )
Yiğit Berke Ataseven 12:53
16:07 Oğulcan Pala ( Emir Uluhan Uça )
Melih Güney ( Dirsek Atma 2 dk. ) 16:35
Mert Özdemir 18:30
Mert Coşkun 18:42
Ata Eren Şenkaya ( Mert Özdemir , Yiğit Berke Ataseven ) 19:38
Mert Özdemir ( Yiğit Berke Ataseven ) 20:53
Ata Eren Şenkaya ( Engelleme 2 dk. ) 21:49
23:10 Musa Oğulcan Koç ( Diz Atma 2 dk. )
Mert Özdemir ( Ata Eren Şenkaya ) 24:02
24:24 Emir Uluhan Uça ( Dirsek Atma 2 dk. )
Mert Coşkun 33:12
33:36 Musa Oğulcan Koç
Ata Eren Şenkaya 36:31
36:39 Emir Uluhan Uça
Mert Özdemir ( Yiğit Berke Ataseven , Melih Güney ) 39:32
42:55 Oğulcan Pala
Mert Coşkun ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 20 dk. ) 45:05
Mert Özdemir ( Sertlik 2 dk. ) 45:31
50:01 Musa Oğulcan Koç ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Mustafa Batuhan Pilavcı ( Mustafa Deniz Gökçe , Bora Ertekin ) 51:10
55:15 Gazi Kaan Günyel ( Sopa Savurma 2 dk. )
58:00 Emir Uluhan Uça ( Duvara Savurma 2 dk. )
58:00 Emir Uluhan Uça ( Duvara Savurma 10 dk. )
Ata Eren Şenkaya ( Yiğit Berke Ataseven , Mehmetata Yılmaz ) 59:47
Osman Onur Kaya ( Maç Cezası 25 dk. ) 60:00
Aybars Alkan ( Maç Cezası 25 dk. ) 60:00
Melih Güney ( Maç Cezası 25 dk. ) 60:00
60:00 Çağrı Daştan ( Maç Cezası 25 dk. )
60:00 Kağan Rençper ( Maç Cezası 25 dk. )
60:00 Gazi Kaan Günyel ( Maç Cezası 25 dk. )
60:00 Emir Uluhan Uça ( Maç Cezası 25 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Ata Yüce Karaman 30 Gökay Ertürk
28 Mehmet Cevdet Yılmaz 2 Ufuk Kaya
Line 1
1 Melih Güney 15 Fırat Güler
99 Osman Onur Kaya 9 Kaan Mete Küçük
89 Mehmetata Yılmaz 26 Demir Oğuzhan Demir
32 Ceyhun Saruhan 56 Arda Türkoğlu
37 Yiğit Berke Ataseven 53 Çağrı Daştan
Line 2
23 Mustafa Batuhan Pilavcı 43 Tuna Kodal
13 Bora Ertekin 50 Galip Ünal
10 Ata Eren Şenkaya 71 Emir Uluhan Uça
82 Mert Coşkun 6 Musa Oğulcan Koç
5 Can Güngör 13 Oğulcan Pala
Line 3
85 Mert Özdemir 17 Kağan Rençper
81 Demirhan Noyan 14 Gazi Kaan Günyel
17 Mustafa Deniz Gökçe 3 Emre Kağan Koçak
44 Aybars Alkan 7 Mustafa Koçak
15 Ata Sakintuna 16 Mustafa Ege Çelik
Line 4
55 Yiğit Alp Köse 96 Hüseyin Başyiğit
- 55 Eşref Gürbüz
- 54 Yakup Emre Yaman
Antrenörler
Alper Solak Halil İbrahim Taç
Emre Aydın Hasan Gökay Şanlı
Barış Uçele Olcay Lökbaş