ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.04.2024 | 18:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Buz Korsanları
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
21.04.2024 | 18:00 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Buz Korsanları
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2019 - 2020
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
17.11.2019
Sezon
Maç Kağıdı
16:00
Zeytinburnu
3 - 6
Gümüş Patenler
Orta Hakemler:
Murat Cücü
Çizgi Hakemleri:
Taha Kavlakoğlu, Batuhan Akay
03:27
Mustafa Batuhan
Pilavcı
( Kanca 2 dk. )
Güneş
Üstündağ
( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
05:35
Emir Ali
Seçer
( Sopa Tutma 2 dk. )
07:39
Talu
Boylu
( Sopa Savurma 2 dk. )
09:42
12:22
Mert
Coşkun
( Çelme 2 dk. )
Barış
Özgün
( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. )
12:58
Barış
Özgün
( Kötü Davranış 10 dk. )
12:58
15:48
Mert
Coşkun
(
Ata Eren Şenkaya
,
Can Güngör
)
16:11
Aybars
Alkan
(
Yiğit Berke Ataseven
,
Mehmetata Yılmaz
)
17:01
Yiğit Berke
Ataseven
(
Aybars Alkan
)
19:04
Ata Eren
Şenkaya
(
Mehmetata Yılmaz
)
22:03
Mert
Coşkun
(
Mehmetata Yılmaz
)
23:05
Aybars
Alkan
( Sopa Savurma 2 dk. )
34:54
Mert
Coşkun
( Sopa Savurma 2 dk. )
Elvir
Sancaklı
( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
37:15
Timur Can
Turut
37:46
39:38
Mert
Coşkun
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
41:02
Yiğit Berke
Ataseven
( Çelme 2 dk. )
47:02
Mehmetata
Yılmaz
(
Yiğit Berke Ataseven
)
48:02
Mert
Özdemir
( Kanca 2 dk. )
Elvir
Sancaklı
(
Timur Can Turut
)
51:29
Talu
Boylu
( Kanca PA )
53:35
Elvir
Sancaklı
(
Barış Özgün
)
57:06
59:50
Mehmetata
Yılmaz
( Dirsek Atma 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
5 Oğulcan Heja Kızılkaya
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ata Yüce Karaman
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
28 Mehmet Cevdet Yılmaz
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
8 Barış Özgün
85 Mert Özdemir
11 Fatih İnan Keleş
99 Osman Onur Kaya
17 Güneş Üstündağ
89 Mehmetata Yılmaz
21 Timur Can Turut
44 Aybars Alkan
24 Ahmet Eren Güçlü
37 Yiğit Berke Ataseven
Line 2
25 Emre Akın Albayrak
23 Mustafa Batuhan Pilavcı
26 Ata Boran Kılıç
13 Bora Ertekin
29 Kerem Çubukcu
10 Ata Eren Şenkaya
31 Ata Sökmenoğlu
82 Mert Coşkun
51 Talu Boylu
5 Can Güngör
Line 3
59 Doruk Haluk Çoban
1 Melih Güney
62 Yakup Ceye
81 Demirhan Noyan
71 Elvir Sancaklı
15 Ata Sakintuna
86 Hasan Yiğit Sert
32 Ceyhun Saruhan
89 Ediz Öztürk
78 Mustafa Ersin Şahan
Line 4
91 Berkay Çalışkan
55 Yiğit Alp Köse
93 Doruk Zorba
12 Aybars Topçu
97 Kaan Kayıt
17 Mustafa Deniz Gökçe
98 Aybars Mahmut Çakcak
-
9 Emir Ali Seçer
-
Antrenörler
Jukka Pekka Kuusivuori
Barış Uçele
Cüneyt Baykan
-