Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2386
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
16.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Yükseliş

Kocaeli Buz Sporları Salonu
16.11.2019 | 17:30 | Kocaeli | Süper Lig
Buz Beykoz
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
16.11.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
16.11.2019 | 20:15 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

Kocaeli Buz Sporları Salonu
17.11.2019 | 17:30 | Kocaeli | Süper Lig
Kocaeli GH
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.11.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.11.2019 | 20:15 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.11.2019 | 13:10 | İstanbul | Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
23.11.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Süper Lig
Buz Adam
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.11.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Genç Ankaralılar

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.11.2019 | 20:15 | Ankara | Süper Lig
Gümüş Patenler
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.11.2019 | 13:10 | İstanbul | Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buz Beykoz

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
24.11.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Süper Lig
Buz Adam
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
24.11.2019 | 17:30 | Ankara | Süper Lig
Yükseliş
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
24.11.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Gümüş Patenler

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 26.10.2019
Sezon Maç Kağıdı 19:30
Yükseliş 2 - 11 Zeytinburnu BSK
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: İlksen Şermin Özdemir, Alkan Kılınç
05:27 Ahmet Eren Güçlü ( Fatih İnan Keleş )
Ahmet Resul Duran ( Abdullah Alper Doğusan ) 06:29
06:48 Hasan Yiğit Sert ( Elvir Sancaklı )
Berke Kasımay ( Tehlikeli Malzeme 2 dk. ) 09:59
Ahmet Resul Duran 10:54
Mehmet Sualp Şengül ( Engelleme 2 dk. ) 19:02
Berke Kasımay ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 20:00
Berke Kasımay ( Engelleme 2 dk. ) 21:09
25:11 Emre Akın Albayrak ( Saldırı 2 dk. )
26:07 Hasan Yiğit Sert ( Kötü Davranış 2 dk. )
İliad Nazari ( Çelme 2 dk. ) 26:07
29:39 Ata Boran Kılıç ( Sopa Tutma 2 dk. )
30:59 Hasan Yiğit Sert ( Berkay Çalışkan )
Ahmet Resul Duran ( Saldırı 2 dk. ) 31:19
Osmanbei Makhmudov ( Saldırı 2 dk. ) 31:19
31:19 Fatih İnan Keleş ( Saldırı 2 dk. )
31:19 Emir Ali Seçer ( Saldırı 2 dk. )
32:57 Talu Boylu ( Çelme 2 dk. )
33:19 Fatih İnan Keleş ( Saldırı 2 dk. )
35:40 Ata Boran Kılıç ( Güneş Üstündağ )
36:37 Berkay Çalışkan ( Çelme 2 dk. )
36:37 Aybars Mahmut Çakcak ( Çelme 2 dk. )
39:42 Elvir Sancaklı
Cenker Aydın ( Diz Atma 2 dk. ) 39:57
40:26 Elvir Sancaklı
43:43 Elvir Sancaklı
Furkan Duran ( Arkadan İtme 2 dk. ) 44:58
Furkan Duran ( Kötü Davranış 10 dk. ) 44:58
45:53 Elvir Sancaklı
46:57 Aybars Mahmut Çakcak ( Engelleme 2 dk. )
47:16 Elvir Sancaklı ( Ata Boran Kılıç )
Çınar Kayra Bacanlı ( Fazla Adam 2 dk. ) 48:50
Sacit Orkun Sümer ( Çelme 2 dk. ) 52:36
53:31 Aybars Mahmut Çakcak ( Ediz Öztürk )
Cenker Aydın ( Gecikmiş Vurma 2 dk. ) 53:55
55:06 Fatih İnan Keleş ( Emir Ali Seçer )
Sacit Orkun Sümer ( Çelme 2 dk. ) 56:20
Ahmet Resul Duran ( Arkadan İtme 2 dk. ) 57:23
Ahmet Resul Duran ( Kötü Davranış 10 dk. ) 57:23
İliad Nazari ( Çelme 2 dk. ) 59:56
Takım Kadroları
Kaleciler
33 Furkan Duran 5 Oğulcan Heja Kızılkaya
93 Mansur Cahit Demirtaş 97 Kaan Kayıt
Line 1
35 Borçu Som 71 Elvir Sancaklı
68 Onur Tuna Gümüş 8 Barış Özgün
8 Yavuz Orhan Candemir 26 Ata Boran Kılıç
19 Mehmet Sualp Şengül 31 Ata Sökmenoğlu
21 Berke Kasımay 51 Talu Boylu
Line 2
99 Can Akkaynak 24 Ahmet Eren Güçlü
1 Çınar Kayra Bacanlı 86 Hasan Yiğit Sert
87 İliad Nazari 9 Emir Ali Seçer
78 Cenker Aydın 91 Berkay Çalışkan
74 Eren Dağ 11 Fatih İnan Keleş
Line 3
83 Muhammet Eren Yıldırım 29 Kerem Çubukcu
14 Ahmet Resul Duran 98 Aybars Mahmut Çakcak
15 Abdullah Alper Doğusan 17 Güneş Üstündağ
9 Uğur Yelekçi 25 Emre Akın Albayrak
28 Kerem Yavuz Kayhan 62 Yakup Ceye
Line 4
88 Sacit Orkun Sümer 59 Doruk Haluk Çoban
6 Osmanbei Makhmudov 89 Ediz Öztürk
Antrenörler
İbrahim Oğuz Jukka Pekka Kuusivuori
Nihat Parlak -