ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2019 - 2020
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
16.11.2019
Sezon
Maç Kağıdı
16:00
İstanbul BB
9 - 1
Yükseliş
Orta Hakemler:
Semih Dokurer
Çizgi Hakemleri:
Taha Kavlakoğlu, Büşra Solak
Ziya Efe
Güçlü
04:37
Enes
Demir
( Dirsek Atma 2 dk. )
08:11
Enis
Kızıltoprak
(
Kemal Can Aydin
)
12:26
13:35
Ahmet Resul
Duran
( Engelleme 2 dk. )
13:35
Ahmet Resul
Duran
( Engelleme 2 dk. )
Enes Arda
Özkan
(
Kemal Can Aydin
)
18:46
Mehmet Melih
Ülgen
(
Enes Arda Özkan
)
21:47
Enis
Kızıltoprak
(
Enes Arda Özkan
)
23:47
Enes
Demir
( Saldırı 2 dk. )
49:13
50:15
Abdullah Alper
Doğusan
Enes
Demir
53:06
Enes
Demir
57:03
Mehmet Ayberk
Karadağ
58:37
Çağan Ege
Odabaş
58:49
Takım Kadroları
Kaleciler
29 Burak Efe Çelik
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Furkan Duran
%0 Ş:0 K:0 G:0
60 Baha Bakar
%0 Ş:0 K:0 G:0
93 Mansur Cahit Demirtaş
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
7 Ziya Efe Güçlü
15 Abdullah Alper Doğusan
30 Armağan Ali Atkın
14 Ahmet Resul Duran
70 Mehmet Ayberk Karadağ
99 Can Akkaynak
10 Enes Arda Özkan
8 Yavuz Orhan Candemir
52 Çağan Ege Odabaş
83 Muhammet Eren Yıldırım
Line 2
46 Kerem Sezer
68 Onur Tuna Gümüş
64 Tunç Tunçer
28 Kerem Yavuz Kayhan
34 Yusuf Efe İşleyen
88 Sacit Orkun Sümer
35 Enes Demir
74 Eren Dağ
77 Mehmet Melih Ülgen
35 Borçu Som
Line 3
21 Kemal Can Aydin
78 Cenker Aydın
40 Ozan Göz
1 Çınar Kayra Bacanlı
44 Berat Yiğit Çelik
87 İliad Nazari
78 Enis Kızıltoprak
10 Poyraz Yamaner
12 Tuna Berke Özoğul
19 Mehmet Sualp Şengül
Line 4
9 Abdullah Suat Kanat
17 Tuna Çalışkan
27 Bedirhan Yeterler
-
23 Zafer Şerik
-
20 Ata Akınç
-
33 Burak Furkan Yıldırım
-
Antrenörler
Cengiz Gök
İbrahim Oğuz
Özkan Dereli
-