Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2388
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.11.2019 | 13:10 | İstanbul | Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
23.11.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Süper Lig
Buz Adam
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.11.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Genç Ankaralılar

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.11.2019 | 20:15 | Ankara | Süper Lig
Gümüş Patenler
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.11.2019 | 13:10 | İstanbul | Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buz Beykoz

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
24.11.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Süper Lig
Buz Adam
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
24.11.2019 | 17:30 | Ankara | Süper Lig
Yükseliş
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
24.11.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Gümüş Patenler

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Genç Erkekler Ligi Bitti 26.10.2019
Sezon Maç Kağıdı 16:00
Buz Adam 4 - 3 İstanbul BB
Orta Hakemler: Taha Kavlakoğlu    Çizgi Hakemleri: Tolga Bozacı, Ekrem Aygün
Enes Kazancı 04:32
Fatih Kaplan ( Gecikmiş Vurma 2 dk. ) 06:07
Taha Yasin Özer ( Sertlik 2 dk. ) 11:24
Taha Yasin Özer ( Fatih Kaplan , Rüzgar Çağlar ) 21:07
Mehmet Ergene ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 24:11
Agah Hamza Aksu ( Çelme 2 dk. ) 28:20
Fatih Kaplan ( Sertlik 2 dk. ) 34:47
Mehmet Ergene ( Sertlik 2 dk. ) 35:36
35:36 Ziya Efe Güçlü ( Sertlik 2 dk. )
36:14 Enes Demir
Fatih Kaplan ( Kötü Davranış 10 dk. ) 36:47
37:28 Enes Arda Özkan ( Mehmet Melih Ülgen )
Yasin Akyüz ( Sertlik 5 dk. ) 39:05
Yasin Akyüz ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. ) 39:05
Rüzgar Çağlar ( Sertlik 2 dk. ) 39:05
39:05 Enes Demir ( Sertlik 2 dk. )
39:05 Ziya Efe Güçlü ( Sertlik 2 dk. )
Taha Yasin Özer 45:56
Mehmet Ergene 47:02
53:37 Ziya Efe Güçlü
Mehmet Ergene ( Gecikmiş Vurma 2 dk. ) 58:28
Takım Kadroları
Kaleciler
52 İbrahim Evren Tokaç 29 Burak Efe Çelik
- 60 Baha Bakar
Line 1
14 Agah Hamza Aksu 46 Kerem Sezer
72 Mehmet Ergene 21 Kemal Can Aydin
88 Mehmet Emir Özbek 35 Enes Demir
12 Taha Ergene 10 Enes Arda Özkan
8 Enes Kazancı 77 Mehmet Melih Ülgen
Line 2
77 Yasin Akyüz 33 Burak Furkan Yıldırım
28 Fatih Kaplan 30 Armağan Ali Atkın
21 Taha Yasin Özer 7 Ziya Efe Güçlü
10 Osman Emin Meydancı 78 Enis Kızıltoprak
34 Rüzgar Çağlar 44 Berat Yiğit Çelik
Line 3
24 Kerem Arslanoğlu 64 Tunç Tunçer
63 Muhammet Furkan Oruç 11 Ömer Arda Ertürk
11 Emre Mumcu 12 Tuna Berke Özoğul
26 Muhammed Sami Balaban 34 Yusuf Efe İşleyen
95 Ahmed Emin Bilal Kılıç 9 Abdullah Suat Kanat
Line 4
- 40 Ozan Göz
- 70 Mehmet Ayberk Karadağ
- 20 Ata Akınç
- 27 Bedirhan Yeterler
Antrenörler
Arkadii Belousov Cengiz Gök