Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2403
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 13:10 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.02.2020 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
İstanbul BB

Kocaeli Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 17:30 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.02.2020 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 17:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 21:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam GSK
Buz Beykoz

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Intercity Süper Lig Bitti 23.11.2019
Sezon Maç Kağıdı 20:15
Gümüş Patenler 12 - 3 İzmir BB
Orta Hakemler: Murat Cücü    Çizgi Hakemleri: Özgür Yeşilöz, Cahit Can Algül
Lukas Maros ( Gecikmiş Vurma 2 dk. ) 00:47
Nicholas Lang ( Ümit Baran Köksal ) 04:00
Nicholas Lang ( Taylan Aytaç ) 04:39
Mert Coşkun ( Makaslama 2 dk. ) 05:57
Lukas Maros ( Gökhan Dağlı , Nicholas Lang ) 08:47
Mert Coşkun 09:48
Alper Solak ( Çelme 2 dk. ) 10:48
12:44 Oğuzhan Başak ( Arkadan İtme 2 dk. )
12:44 Oğuzhan Başak ( Arkadan İtme 10 dk. )
Bilal Dolanbay ( Nicholas Lang , Alper Solak ) 13:56
Gökhan Dağlı ( Engelleme 2 dk. ) 18:05
Sergei Zemtsov ( Duvara Savurma 2 dk. ) 19:11
Sergei Zemtsov ( Duvara Savurma 10 dk. ) 19:11
20:00 Doğukan Uztemur ( Çelme 2 dk. )
21:00 Aykut Koç ( Emre Acır , Mehmet Ali Turan )
Nicholas Lang 22:03
24:08 Aykut Koç ( Sopayla Vurma 2 dk. )
26:35 Fırat Afşin ( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
Can Kaya ( Bilal Dolanbay , Nicholas Lang ) 28:21
Talip Kır ( Çelme 2 dk. ) 28:32
Nicholas Lang ( Cüneyt Baykan ) 31:27
36:43 Selim Ercan Kuntel ( Efe Berr Önal , Onurcan Kaya )
Cüneyt Baykan ( Sopa Savurma 2 dk. ) 38:00
Can Kaya ( Duvara Savurma 2 dk. ) 38:00
Can Kaya ( Duvara Savurma 10 dk. ) 38:00
46:21 Fırat Afşin ( Mehmet Ali Turan , Aykut Koç )
Cüneyt Baykan ( Arkadan İtme 2 dk. ) 47:30
Cüneyt Baykan ( Arkadan İtme 10 dk. ) 47:30
Sergei Zemtsov ( Arkadan İtme 2 dk. ) 48:21
Sergei Zemtsov ( Arkadan İtme 10 dk. ) 48:21
Gökhan Dağlı ( Sertlik 2 dk. ) 50:45
Gökhan Dağlı ( Sertlik 10 dk. ) 50:45
50:45 Doğukan Uztemur ( Sertlik 10 dk. )
50:45 Doğukan Uztemur ( Sertlik 2 dk. )
50:45 Mehmet Ali Turan ( Oyun Kötü Davranış 10 dk. )
Rona Deren Akcan ( Nicholas Lang ) 51:51
Nicholas Lang ( Taylan Aytaç ) 53:43
Mehmet Kiraz ( Fazla Adam 2 dk. ) 57:03
Nicholas Lang 58:31
Lukas Maros ( Bilal Dolanbay ) 59:56
Takım Kadroları
Kaleciler
78 Nikita Tsirkul 36 Onurcan Kaya
33 Barış Uçele 53 Arınç Doğru
Line 1
43 Sergei Zemtsov 35 Aykut Koç
95 Talip Kır 27 Fırat Afşin
70 Can Kaya 17 Oğuzhan Başak
82 Mert Coşkun 44 Taylan Kavasoğlu
9 Ümit Baran Köksal 22 Selim Ercan Kuntel
Line 2
55 Rona Deren Akcan 87 Doğukan Uztemur
17 Taylan Aytaç 34 Mert Cankurt
21 Alper Solak 14 Muhammet Ali Efe
26 Nicholas Lang 97 Mehmet Ali Turan
96 Mehmet Kiraz 51 Efe Berr Önal
Line 3
80 Cüneyt Baykan 21 Emre Acır
91 Gökhan Dağlı 41 Kerem Alsan
90 Bilal Dolanbay 66 Melih Özkan
49 Lukas Maros 16 Umut Polat
22 Ömer Faruk Komsöken 30 Soykan Varlı
Line 4
3 Bora Dündar -
94 Gökhan Peker -
8 Doğu Bingöl -
10 Ata Eren Şenkaya -
89 Mehmet Ata Yılmaz -
Antrenörler
Emre Aydın Mehmet Balkaya
- Erdoğan Coşkun