Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2403
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 13:10 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.02.2020 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.02.2020 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Yükseliş

Kocaeli Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 17:30 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 17:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 21:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam GSK
Buz Beykoz

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.02.2020 | 19:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu/İzmir
Intercity Süper Lig Bitti 22.12.2019
Sezon Maç Kağıdı 16:35
İzmir BB 1 - 11 Buz Beykoz
Orta Hakemler: Erman Olcay    Çizgi Hakemleri: Berkay Aslanbey, Fatih Sarımert
00:59 Serkan Gümüş ( Vadim Ageev )
11:22 Savaş Canburak Aktürk ( Ömer Güngör )
13:04 Ahmet Hars ( Sertlik 2 dk. )
Muhammed Çağrı Kaplan ( Sertlik 2 dk. ) 13:04
13:04 Ömer Faruk Kars ( Serkan Gümüş )
17:23 Sait Bingöl ( Ömer Faruk Kars )
Mehmet Ali Turan ( Kanca 2 dk. ) 26:41
Muhammet Ali Efe ( Selim Ercan Kuntel ) 35:50
36:12 Vadim Ageev ( Nikolai Len )
39:35 Sait Bingöl ( Ömer Faruk Kars )
45:05 Gökalp Solak ( Serkan Gümüş , Vadim Ageev )
50:45 Sait Bingöl ( Ahmet Hars , Ömer Faruk Kars )
52:44 Nikolai Len ( Serkan Gümüş )
58:29 Gökalp Solak ( Serkan Gümüş )
Doğukan Uztemur ( Kötü Davranış 10 dk. ) 59:59
59:59 Mehmet Emin Şimşek ( Ömer Güngör )
Takım Kadroları
Kaleciler
36 Onurcan Kaya 66 Savalii Voronov
30 Soykan Varlı 32 Eren Demirtürk
Line 1
35 Aykut Koç 42 Nikolai Len
27 Fırat Afşin 61 Savaş Canburak Aktürk
17 Oğuzhan Başak 16 Vadim Ageev
97 Mehmet Ali Turan 41 Serkan Gümüş
22 Selim Ercan Kuntel 81 Gökalp Solak
Line 2
87 Doğukan Uztemur 37 Mikita Trukhanau
39 Atakan Maviş 10 Doruk Kamış
91 Muhammed Çağrı Kaplan 7 Ahmet Hars
14 Muhammet Ali Efe 8 Ömer Faruk Kars
32 Eren Alsan 71 Fatih Tayğar
Line 3
51 Efe Berr Önal 22 Ali Hakan Özbil
21 Emre Acır 9 Ömer Güngör
41 Kerem Alsan 53 Kutay Kara
66 Melih Özkan 13 Mehmet Emin Şimşek
44 Taylan Kavasoğlu 17 Abdullah Avcı
Line 4
99 Günay Kök 18 Sait Bingöl
15 Berk Yorulmaz -
34 Mert Cankurt -
16 Umut Polat -
Antrenörler
Mehmet Balkaya Yavuz Karakoç
Erdoğan Coşkun -