Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2403
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 13:10 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.02.2020 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
İstanbul BB

Kocaeli Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 17:30 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.02.2020 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 17:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 21:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam GSK
Buz Beykoz

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 Kocaeli Buz Sporları Salonu/Kocaeli
Intercity Süper Lig Bitti 25.01.2020
Sezon Maç Kağıdı 20:30
Kocaeli GH 7 - 4 Gümüş Patenler
Orta Hakemler: Timuçin Özbükücü    Çizgi Hakemleri: Hakan Kocakara, Berkay Aslanbey
Andrey Popov ( Gökhun Öztürk ) 10:11
11:48 Nicholas Lang ( Mehmet Kiraz )
Tuğcan Ayyıldız ( Nikita Ivanov , Andrey Popov ) 19:17
Nikita Ivanov ( Andrey Popov ) 28:25
32:36 Nicholas Lang
36:46 Lukas Maros ( Nicholas Lang )
Vladimir Somsikov ( Gökhun Öztürk , Andrey Popov ) 39:38
Fevzi Ufuk Güçlü ( Çelme 2 dk. ) 42:06
Andrey Popov ( Nikita Ivanov , Tuğcan Ayyıldız ) 47:15
49:25 Cüneyt Baykan ( Can Ege Ulaş )
Deniz Berke Albayrak ( Vladimir Somsikov , Alihan Demirer ) 54:15
Fevzi Ufuk Güçlü ( Çelme 2 dk. ) 55:19
Tuğcan Ayyıldız ( Çelme 2 dk. ) 57:25
Andrey Popov ( Alihan Demirer ) 59:43
Alihan Demirer ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. ) 00:00
Alihan Demirer ( Sertlik 5 dk. ) 00:00
Fevzi Ufuk Güçlü ( Sertlik 2 dk. ) 00:00
Fevzi Ufuk Güçlü ( Sertlik 5 dk. ) 00:00
Fevzi Ufuk Güçlü ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. ) 00:00
00:00 Sergei Zemtsov ( Sertlik 5 dk. )
00:00 Sergei Zemtsov ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
75 Kiryl Slaushchyk 78 Nikita Tsirkul
61 Enes Demirtürk 33 Barış Uçele
Line 1
99 Gürkan Çetinkaya 43 Sergei Zemtsov
69 Gökhun Öztürk 95 Talip Kır
21 Nikita Ivanov 70 Can Kaya
25 Oğuz Karakoç 82 Mert Coşkun
13 Andrey Popov 9 Ümit Baran Köksal
Line 2
10 Tuğcan Ayyıldız 94 Gökhan Peker
22 Alihan Demirer 55 Rona Deren Akcan
81 Vladimir Somsikov 96 Mehmet Kiraz
89 Deniz Berke Albayrak 26 Nicholas Lang
7 Fevzi Ufuk Güçlü 21 Alper Solak
Line 3
87 Can Kurt 73 Can Ege Ulaş
26 Aydeniz Yiğit 80 Cüneyt Baykan
9 Kerem Altun 22 Ömer Faruk Komsöken
33 Ensar Ocak 49 Lukas Maros
17 Baha Yılmaz 90 Bilal Dolanbay
Line 4
15 Ahmet Yıldırım 89 Mehmet Ata Yılmaz
27 Erhan Tunçer 41 Caner Baykan
20 Canberk Acartürk 10 Ata Eren Şenkaya
77 Taha Afal -
66 Ege Altın -
Antrenörler
Eray Atalı Emre Aydın
Elif Beyza Atalı -