Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2403
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 13:10 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.02.2020 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
İstanbul BB

Kocaeli Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 17:30 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.02.2020 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 17:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 21:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam GSK
Buz Beykoz

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 10.11.2019
Sezon Maç Kağıdı 13:10
Buzadam GSK 11 - 3 Gümüş Patenler
Orta Hakemler: Timuçin Özbükücü    Çizgi Hakemleri: Taha Kavlakoğlu, Zülküf Aka
Erkan Kahraman ( Artem Lobanov ) 04:41
Artem Lobanov ( Sertlik 2 dk. ) 04:41
05:21 Alper Solak ( Caner Baykan , Cüneyt Baykan )
Konstantin Kuchkin ( Artem Lobanov , Emrah Savaş ) 05:37
Emrah Savaş ( Konstantin Kuchkin , Artem Lobanov ) 07:13
Furkan Şentürk ( Tutma 2 dk. ) 10:27
Konstantin Kuchkin ( Çelme 2 dk. ) 13:51
Emrah Savaş ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 21:33
23:26 Nicholas Lang ( Çelme PA )
Konstantin Kuchkin 23:26
24:32 Alper Solak ( Sergei Zemtsov , Nicholas Lang )
Sergei Nikulin ( Engelleme 2 dk. ) 26:53
Furkan Şentürk ( Çelme 2 dk. ) 28:56
Emrah Savaş ( İsmet Eren Gökçen ) 32:02
Artem Lobanov ( Erkan Kahraman , Konstantin Kuchkin ) 39:03
Konstantin Kuchkin ( Artem Lobanov ) 39:40
42:56 Nicholas Lang ( Sergei Zemtsov , Bora Dündar )
43:10 Bora Dündar ( Kanca 2 dk. )
Emrah Savaş ( Sertlik 2 dk. ) 45:36
46:05 Lukas Maros ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Erkan Kahraman ( Konstantin Kuchkin , Emrah Savaş ) 46:30
49:05 Cüneyt Baykan ( Sopa Savurma 2 dk. )
İsmet Eren Gökçen ( Erkan Kahraman , Konstantin Kuchkin ) 51:07
Konstantin Kuchkin ( Muhammed Sefa Kavaz ) 52:45
59:42 Caner Baykan ( Çelme 2 dk. )
Muhammed Sefa Kavaz ( Konstantin Kuchkin ) 59:59
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Muhammed Karagül 78 Nikita Tsirkul
29 Ege Semih Gülçin 33 Barış Uçele
Line 1
9 Emrah Savaş 80 Cüneyt Baykan
4 Murat Can Kızılkaya 55 Rona Deren Akcan
76 Erkan Kahraman 21 Alper Solak
72 Konstantin Kuchkin 26 Nicholas Lang
92 Artem Lobanov 41 Caner Baykan
Line 2
51 Sergei Nikulin 43 Sergei Zemtsov
27 Evgenii Sysoev 91 Gökhan Dağlı
7 Furkan Şentürk 90 Bilal Dolanbay
10 İsmet Eren Gökçen 49 Lukas Maros
5 Muhammed Sefa Kavaz 22 Ömer Faruk Komsöken
Line 3
77 Yasin Akyüz 3 Bora Dündar
28 Fatih Kaplan 95 Talip Kır
44 Cevher Şamil Aksu 37 Yiğit Berke Ataseven
34 Ömer Aksu 96 Mehmet Kiraz
12 Taha Ergene 89 Mehmet Ata Yılmaz
Line 4
- 53 Utku Tekin
Antrenörler
Arkadii Belousov Emre Aydın