Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2386
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
16.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Yükseliş

Kocaeli Buz Sporları Salonu
16.11.2019 | 17:30 | Kocaeli | Süper Lig
Buz Beykoz
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
16.11.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
16.11.2019 | 20:15 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

Kocaeli Buz Sporları Salonu
17.11.2019 | 17:30 | Kocaeli | Süper Lig
Kocaeli GH
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.11.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.11.2019 | 20:15 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.11.2019 | 13:10 | İstanbul | Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
23.11.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Süper Lig
Buz Adam
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.11.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Genç Ankaralılar

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.11.2019 | 20:15 | Ankara | Süper Lig
Gümüş Patenler
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.11.2019 | 13:10 | İstanbul | Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buz Beykoz

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
24.11.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.11.2019 | 16:00 | İstanbul | Süper Lig
Buz Adam
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
24.11.2019 | 17:30 | Ankara | Süper Lig
Yükseliş
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
24.11.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Gümüş Patenler

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Süper Lig Bitti 03.11.2019
Sezon Maç Kağıdı 20:15
Yükseliş 6 - 11 Kocaeli GH
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya    Çizgi Hakemleri: Yasin Akyürek, Efe Furkan Atlı
Maksim Brovin ( Daniil Kosarev , Soner Özmen ) 03:37
Soner Özmen ( Engelleme 2 dk. ) 05:42
Mikhail Zubarev ( Engelleme 2 dk. ) 12:06
12:23 Fevzi Ufuk Güçlü ( Batın Kösemen )
Soner Özmen ( Kötü Davranış 10 dk. ) 12:23
Maksim Brovin 15:38
17:42 Kerem Altun ( Fevzi Ufuk Güçlü )
Maksim Brovin ( Tutma 2 dk. ) 21:12
21:48 Tuğcan Ayyıldız
23:24 Fevzi Ufuk Güçlü ( Kanca 2 dk. )
Yusuf Yıldırım ( Engelleme 2 dk. ) 25:22
25:48 Batın Kösemen ( Nikita Ivanov , Tuğcan Ayyıldız )
26:50 Tuğcan Ayyıldız ( Çelme 2 dk. )
30:05 Kerem Altun ( Batın Kösemen , Pavel Simak )
31:51 Andrey Popov
32:23 Fevzi Ufuk Güçlü ( Çelme 2 dk. )
33:06 Pavel Simak ( Andrey Popov )
Maksim Brovin ( Sertaç Alkan ) 35:15
Maksim Brovin ( Sertaç Alkan ) 38:59
40:15 Andrey Popov
Daniil Kosarev ( Maksim Brovin ) 44:16
45:30 Tuğcan Ayyıldız ( Kanca 2 dk. )
47:08 Can Kurt ( Engelleme 2 dk. )
Soner Özmen ( Daniil Kosarev , Maksim Brovin ) 47:14
53:05 Nikita Ivanov
54:45 Oğuz Karakoç ( Nikita Ivanov )
55:24 Nikita Ivanov ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. )
55:24 Aydeniz Yiğit ( Çelme 2 dk. )
Sertaç Alkan ( Kanca PA ) 57:44
57:44 Nikita Ivanov
Takım Kadroları
Kaleciler
94 Mikhail Zubarev 75 Kiryl Slaushchyk
93 Mansur Cahit Demirtaş 11 Ahmet Tuğrul Dilli
Line 1
75 Daniil Kosarev 10 Tuğcan Ayyıldız
51 Maksim Brovin 26 Aydeniz Yiğit
41 Hakan Uçar 21 Nikita Ivanov
22 Dursun Cihan Karadoğan 8 Batın Kösemen
74 Eren Dağ 13 Andrey Popov
Line 2
19 Mehmet Sualp Şengül 7 Fevzi Ufuk Güçlü
7 Ufuk Köksal 41 Pavel Simak
15 Abdullah Alper Doğusan 25 Oğuz Karakoç
14 Ahmet Resul Duran 87 Can Kurt
5 Sertaç Alkan 33 Ensar Ocak
Line 3
90 Nizamettin Çağlar Akgül 66 Ege Altın
24 Mevlüt Kumcu 77 Taha Afal
20 Yusuf Yıldırım 15 Ahmet Yıldırım
81 Soner Özmen 9 Kerem Altun
95 Ömer Ata Karakaş 17 Baha Yılmaz
Line 4
18 İsmail Eroğlu -
91 Sertan Güllüzaroğlu -
78 Cenker Aydın -
35 Borçu Som -
99 Can Akkaynak -
Antrenörler
İbrahim Oğuz Eray Atalı
Nihat Parlak -