Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2403
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 13:10 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.02.2020 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
İstanbul BB

Kocaeli Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 17:30 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.02.2020 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 17:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 21:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam GSK
Buz Beykoz

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 09.11.2019
Sezon Maç Kağıdı 13:10
Buzadam GSK 22 - 2 Yükseliş
Orta Hakemler: Fatih Sarımert    Çizgi Hakemleri: Taha Kavlakoğlu, Altan İsaoğlu
Artem Lobanov ( Konstantin Kuchkin , Emrah Savaş ) 02:14
Emrah Savaş 02:29
Emrah Savaş ( Kanca 2 dk. ) 02:47
Muhammed Sefa Kavaz ( Sergei Nikulin ) 08:41
09:21 Sertaç Alkan ( Sopa Savurma 2 dk. )
Furkan Şentürk ( Muhammed Sefa Kavaz , İsmet Eren Gökçen ) 11:22
Ömer Aksu ( Sertlik 2 dk. ) 13:38
Konstantin Kuchkin 14:01
Erkan Kahraman ( Çelme 2 dk. ) 16:03
Konstantin Kuchkin ( Artem Lobanov ) 16:45
18:02 Sertaç Alkan ( Çelme 2 dk. )
İsmet Eren Gökçen ( Evgenii Sysoev ) 26:18
Erkan Kahraman ( Konstantin Kuchkin ) 27:46
28:38 Soner Özmen ( Maksim Brovin )
29:19 Soner Özmen ( Çelme 2 dk. )
Furkan Şentürk ( İsmet Eren Gökçen , Evgenii Sysoev ) 29:34
Erkan Kahraman ( Artem Lobanov , Konstantin Kuchkin ) 31:14
Konstantin Kuchkin ( Artem Lobanov ) 31:32
Erkan Kahraman ( Konstantin Kuchkin , Artem Lobanov ) 36:27
Emrah Savaş ( Erkan Kahraman ) 37:24
37:41 Mevlüt Kumcu ( Sopa Savurma 2 dk. )
Artem Lobanov ( Konstantin Kuchkin ) 38:22
İsmet Eren Gökçen ( Çelme 2 dk. ) 42:09
Artem Lobanov ( Konstantin Kuchkin ) 43:42
45:27 Maksim Brovin ( Daniil Kosarev )
46:35 Maksim Brovin ( Dirsek Atma 2 dk. )
Konstantin Kuchkin ( Emrah Savaş ) 46:54
Muhammed Sefa Kavaz ( İsmet Eren Gökçen ) 48:12
İsmet Eren Gökçen 48:24
50:27 Soner Özmen ( Kanca 2 dk. )
Artem Lobanov ( Konstantin Kuchkin ) 52:34
Konstantin Kuchkin ( Emrah Savaş ) 52:44
Furkan Şentürk ( İsmet Eren Gökçen ) 56:22
Muhammed Sefa Kavaz 56:29
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Muhammed Karagül 94 Mikhail Zubarev
29 Ege Semih Gülçin 93 Mansur Cahit Demirtaş
Line 1
51 Sergei Nikulin 99 Can Akkaynak
27 Evgenii Sysoev 8 Yavuz Orhan Candemir
7 Furkan Şentürk 83 Muhammet Eren Yıldırım
10 İsmet Eren Gökçen 22 Dursun Cihan Karadoğan
5 Muhammed Sefa Kavaz 81 Soner Özmen
Line 2
9 Emrah Savaş 20 Yusuf Yıldırım
4 Murat Can Kızılkaya 90 Nizamettin Çağlar Akgül
72 Konstantin Kuchkin 19 Mehmet Sualp Şengül
92 Artem Lobanov 15 Abdullah Alper Doğusan
76 Erkan Kahraman 14 Ahmet Resul Duran
Line 3
44 Cevher Şamil Aksu 24 Mevlüt Kumcu
34 Ömer Aksu 5 Sertaç Alkan
12 Taha Ergene 67 Türker Yener
63 Muhammet Furkan Oruç 75 Daniil Kosarev
28 Fatih Kaplan 51 Maksim Brovin
Line 4
14 Agah Hamza Aksu -
80 Mert Figenli -
Antrenörler
Arkadii Belousov İbrahim Oğuz