Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2403
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 13:10 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.02.2020 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
İstanbul BB

Kocaeli Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 17:30 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.02.2020 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 17:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 21:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam GSK
Buz Beykoz

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 Kocaeli Buz Sporları Salonu/Kocaeli
Intercity Süper Lig Bitti 01.12.2019
Sezon Maç Kağıdı 17:30
Buz Beykoz 16 - 4 Kocaeli GH
Orta Hakemler: Fatih Sarımert    Çizgi Hakemleri: Alkan Kılınç, Zülküf Aka
Gökalp Solak ( Serkan Gümüş ) 04:23
Doruk Kamış ( Kötü Davranış 10 dk. ) 08:50
Ömer Güngör ( Kanca 2 dk. ) 15:10
Serkan Gümüş 17:10
Fatih Tayğar ( Ahmet Hars , Ömer Faruk Kars ) 17:37
18:40 Andrey Popov ( Oğuz Karakoç , Gürkan Çetinkaya )
Fatih Tayğar ( Mikita Trukhanau , Ahmet Hars ) 19:17
Nikolai Len ( Engelleme 2 dk. ) 19:32
20:00 Gürkan Çetinkaya ( Çelme 2 dk. )
Gökalp Solak ( Savaş Canburak Aktürk , Serkan Gümüş ) 25:24
Vadim Ageev ( Serkan Gümüş ) 28:36
30:47 Tuğcan Ayyıldız ( Çelme 2 dk. )
Gökalp Solak ( Vadim Ageev ) 31:27
Doruk Kamış ( Tutma 2 dk. ) 32:57
33:15 Andrey Popov ( Nikita Ivanov , Can Kurt )
Gökalp Solak ( Çelme 2 dk. ) 33:55
Ahmet Hars ( Sopa Savurma 2 dk. ) 35:09
Serkan Gümüş ( Vadim Ageev , Mikita Trukhanau ) 37:02
37:21 Gürkan Çetinkaya ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
37:21 Fevzi Ufuk Güçlü ( Kötü Davranış 2 dk. )
Ahmet Hars ( Engelleme 2 dk. ) 38:38
Gökalp Solak ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 40:00
45:48 Andrey Popov
Doruk Kamış ( Sopa Savurma PA ) 45:48
Fatih Tayğar ( Mikita Trukhanau , Ömer Faruk Kars ) 48:05
Serkan Gümüş ( Gökalp Solak , Vadim Ageev ) 51:53
Vadim Ageev ( Gökalp Solak , Serkan Gümüş ) 52:11
Fatih Tayğar ( Kanca 2 dk. ) 53:16
Vadim Ageev ( Serkan Gümüş ) 54:37
Gökalp Solak ( Serkan Gümüş ) 55:15
Fatih Tayğar ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 57:38
57:49 Tuğcan Ayyıldız ( Nikita Ivanov , Andrey Popov )
Serkan Gümüş ( Vadim Ageev , Gökalp Solak ) 59:07
Ahmet Hars ( Ömer Faruk Kars ) 59:37
Ömer Güngör ( Ali Hakan Özbil ) 59:46
Takım Kadroları
Kaleciler
66 Savalii Voronov 75 Kiryl Slaushchyk
32 Eren Demirtürk 11 Ahmet Tuğrul Dilli
Line 1
42 Nikolai Len 99 Gürkan Çetinkaya
61 Savaş Canburak Aktürk 10 Tuğcan Ayyıldız
16 Vadim Ageev 21 Nikita Ivanov
41 Serkan Gümüş 25 Oğuz Karakoç
81 Gökalp Solak 13 Andrey Popov
Line 2
37 Mikita Trukhanau 41 Pavel Simak
10 Doruk Kamış 26 Aydeniz Yiğit
7 Ahmet Hars 7 Fevzi Ufuk Güçlü
8 Ömer Faruk Kars 19 Mertcan Aydin
71 Fatih Tayğar 87 Can Kurt
Line 3
22 Ali Hakan Özbil 66 Ege Altın
9 Ömer Güngör 77 Taha Afal
53 Kutay Kara 9 Kerem Altun
13 Mehmet Emin Şimşek 33 Ensar Ocak
17 Abdullah Avcı 15 Ahmet Yıldırım
Line 4
- 20 Canberk Acartürk
- 27 Erhan Tunçer
Antrenörler
Yavuz Karakoç Eray Atalı