ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 20:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 20:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Zeytinburnu
Yükseliş
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Antalyaspor
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul BB
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
Antalyaspor
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
İstanbul BB
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Zeytinburnu
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Antalyaspor
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2019 - 2020
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Minikler Ligi
Bitti
26.10.2019
29 Ekim Türkiye Şampiyonası
Maç Kağıdı
10:00
Ankara ASP
0 - 0
Buzadam
Orta Hakemler:
Belli Değil
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Berat Çoşkungönül
%0 Ş:0 K:0 G:0
52 Yavuz Kerem Kasal
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
3 Umut Günay
2 Emirhan Öztürk
8 Berat Yörükbaş
1 Mehmet Levent Dede
5 Hikmet Can Tüzün
6 Ömer Burak Kılaç
6 Kadir Berk Düzova
23 Ömer Sayılır
4 Türker Tüzün
7 Kerem Sayılır
Line 2
2 Arda Kargın
10 Kuzey Cüneyt Alacalı
49 Kadir Efe Akdoğan
62 Emir Nadir Kasal
11 Mert Kızılpınar
17 Mustafa Abed
12 Yiğit Kızılpınar
57 Mustafa Eymen Yalçın
9 Kadir Hakan Ferdi Uçar
50 Çağlar Gümüş
Line 3
14 İlyas Eyüp Efe Koç
61 Ömer Hancıoğlu
10 Samet Çoşkungönül
19 Faruk Burak Çalış
13 Emir Çakmak
51 Ali Eymen Güneş
Antrenörler
Halil İbrahim Taç
Konstantin Kuchkin