Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 14:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Narman SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
GASK
Kutalmışbey

Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 11:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 14:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
GASK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Kutalmışbey
Yükseliş

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2023 - 2024 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 03.02.2024
Sezon Maç Kağıdı 21:30
İstanbul BB 6 - 1 Buz Beykoz
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Savelii Voronov ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Daniiar Sultanov ( Kaleci Girişi )
Muhammed Sefa Kavaz ( Kanca 2 dk. ) 03:42
03:47 Yusuf Kenan Kars ( Engelleme 2 dk. )
Mehmet Ergene ( Çelme 2 dk. ) 05:02
21:36 Ivan Ponivanov ( Engelleme 2 dk. )
21:36 İsmet Eren Gökçen ( Çelme 2 dk. )
Ömer Güngör ( Sertlik 2 dk. ) 28:37
Gafar Satarov 30:38
33:47 Ivan Ponivanov ( Engelleme 2 dk. )
43:07 Sait Bingöl ( Oyun Kötü Davranış 2 dk. )
Ferhat Bakal ( Zafer Şerik , Gafar Satarov ) 44:33
Enis Kızıltoprak ( Vladislav Tunik ) 44:51
46:35 Mark Rozanov ( Mehmet Ali Turan , Timofei Filippov )
48:31 Mark Rozanov ( Çelme 2 dk. )
Muhammed Sefa Kavaz ( Vladislav Tunik ) 51:47
Vladislav Tunik ( Mehmet Ergene , Zafer Şerik ) 54:05
Ömer Güngör ( Engelleme 2 dk. ) 54:26
Alexsei Tsarev ( Ferhat Bakal , Gafar Satarov ) 55:13
60:00 Daniiar Sultanov ( Kaleci Çıkışı )
Savelii Voronov ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
66 Savelii Voronov %84 Ş:39 K:33 G:1 51 Daniiar Sultanov %91 Ş:71 K:65 G:6
60 Baha Bakar %0 Ş:0 K:0 G:0 31 Ahmet Tuğrul Dilli %0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
41 Alexsei Tsarev 27 Timofei Filippov
4 Murat Can Kızılkaya 98 Yusuf Kenan Kars
93 Vladislav Tunik 7 Ahmet Hars
5 Muhammed Sefa Kavaz 84 Mark Rozanov
92 Osman Suat Çolak 18 Sait Bingöl
Line 2
29 Sarp Demirezen 47 Ivan Ponivanov
25 Ömer Güngör 11 Haktan Kabay
24 Ferhat Bakal 81 Gökalp Solak
47 Gafar Satarov 12 Taha Ergene
52 Çağan Ege Odabaş 10 Fatih Tayğar
Line 3
11 Mehmet Ergene 61 Caner Balaban
12 Kaan Bahadır 86 Mert Aksoy
17 Mehmet Ayberk Karadağ 20 Mehmet Emin Çiçek
23 Zafer Şerik 23 İsmet Eren Gökçen
19 Enis Kızıltoprak 21 Mehmet Ali Turan
Line 4
87 Ali Nail Cömert -
40 Ozan Göz -
15 Rüzgar Koç -
16 Demir Toksoy -
10 Ata Akınç -
Antrenörler
Arkadii Belousov Savaş Canburak Aktürk
Cengiz Gök -