Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Çayyolu Gordion

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Narman SK
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
Kutalmışbey

Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
GASK
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 11:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 14:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Narman SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
GASK
Kutalmışbey

Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 11:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 14:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
GASK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Kutalmışbey
Yükseliş

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2023 - 2024 Zeytinburnu Buz Adası/İstanbul
Kadınlar Süper Lig Bitti 03.02.2024
Sezon Maç Kağıdı 15:30
Buzadam 16 - 2 GASK
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Azra Naz Sert ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Zeynep Nur Koçak ( Kaleci Girişi )
03:16 Mariia Tiugankina ( Polina Mordasova )
05:35 Polina Mordasova
Berfin Büyükdağ ( Betül Tayğar , Ayşe Koçak ) 05:45
Safiye Çağdaş ( Kanca 2 dk. ) 06:53
08:00 Elif Elanaz Şahin ( Fazla Adam 2 dk. )
Kamilia Biktagirova ( Olga Semenets ) 09:44
Kamilia Biktagirova ( Olga Semenets , Betül Tayğar ) 12:15
13:14 Irmak Gerez ( Engelleme 2 dk. )
Anna Kholmogorova ( Engelleme 2 dk. ) 13:50
14:04 Nil Selis Ergül ( Engelleme 2 dk. )
Anna Kholmogorova ( Betül Tayğar ) 16:02
Kamilia Biktagirova ( Betül Tayğar , Olga Semenets ) 17:18
Anna Kholmogorova ( Engelleme 2 dk. ) 21:50
23:08 Mariia Tiugankina ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Betül Tayğar ( Kamilia Biktagirova , Olga Semenets ) 30:46
Kamilia Biktagirova ( Betül Tayğar ) 32:02
40:00 Zeynep Nur Koçak ( Kaleci Çıkışı )
40:00 Eylül Bozdoğan ( Kaleci Girişi )
Olga Semenets ( Kamilia Biktagirova , Ayşe Koçak ) 41:02
Betül Tayğar ( Anna Kholmogorova ) 43:21
Olga Semenets ( Kamilia Biktagirova ) 44:38
Olga Semenets ( Kamilia Biktagirova ) 46:02
Olga Semenets ( Kamilia Biktagirova ) 46:14
Azra Naz Sert ( Kaleci Çıkışı ) 50:07
Azra Betül Kılaç ( Kaleci Girişi ) 50:07
Olga Semenets ( Kamilia Biktagirova ) 51:38
Anna Kholmogorova ( Ayşe Koçak ) 53:14
Olga Semenets ( Ayşe Koçak ) 55:14
Betül Tayğar ( Dolunay Beren Erbakan ) 58:52
Azra Betül Kılaç ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Eylül Bozdoğan ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
77 Azra Naz Sert %92 Ş:28 K:26 G:2 1 Zeynep Nur Koçak %73 Ş:26 K:19 G:7
1 Azra Betül Kılaç %100 Ş:2 K:2 G:0 36 Eylül Bozdoğan %35 Ş:14 K:5 G:9
Line 1
44 Sena Yavuz 33 Elif Nehir Hacıoğlu
25 Safiye Çağdaş 81 Ceylin Daştan
5 Ayşe Koçak 96 Polina Mordasova
52 Olga Semenets 16 Katre Zeynep Demirel
95 Kamilia Biktagirova 13 Yaren Pala
Line 2
87 Anna Kholmogorova 14 Elif Rümeysa Yiğitaslan
17 İana Bozbei 59 Hazal Deniz Tikriti
8 Melis Arslan 51 Zehra Naz Mete
99 Betül Tayğar 17 Ecrin Er
62 Berfin Büyükdağ 85 Elif Elanaz Şahin
Line 3
57 Tuana Kaya 24 Irmak Gerez
14 Melisa Çağdaş 10 Zeynep Gedikli
88 Dolunay Beren Erbakan 40 Kseniia Bagaeva
36 Varaporn Arslan 99 Mariia Tiugankina
10 Elif Azra Murat 25 Nil Selis Ergül
Line 4
29 Ayten Kılaç -
Antrenörler
Fevzi Ufuk Güçlü Emre Aydın