Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 16:00 | Ankara | Yıldız A
Kutalmışbey
Samsun GSİSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2024 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Birinci Lig
Buz Korsanları
Yükseliş

Kocaeli Gebze Olimpik Buz Pisti
25.05.2024 | 17:30 | Kocaeli | Yıldız A
Kocaeli
Buzadam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 18:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
GASK
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 20:30 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Kutalmışbey

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 16:00 | Ankara | Yıldız A
Çayyolu Gordion
Samsun GSİSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2024 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Birinci Lig
Buz Beykoz
Yükseliş

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 18:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 20:30 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.05.2024 | 20:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.05.2024 | 20:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Yükseliş

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2023 - 2024 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız A Bitti 13.05.2024
Doğu Grubu Maç Kağıdı 21:45
Kutalmışbey 1 - 14 GASK
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Muhammed Kaya ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Ahsen Ege Tekin ( Kaleci Girişi )
Çınar Işık ( Erkan Güvercin ) 01:10
04:30 Oğuzhan Yener
13:48 Tuna Demirbaş ( Pars Sert )
19:20 Tuna Demirbaş
Muzaffer Efe Karısli ( Çelme 2 dk. ) 22:06
22:30 Mustafa Buğra Çınar ( Batuhan Çalışkan )
Nihat Canbolat ( Çelme 2 dk. ) 28:35
29:15 Doğa Aylin Sevinç
30:37 Oğuzhan Yener
31:37 Tuna Demirbaş ( Mustafa Buğra Çınar )
32:08 Tuna Demirbaş
33:18 Batuhan Çalışkan
34:00 Pars Sert
39:23 Pars Sert ( Ege Karagülle )
42:22 Pars Sert
Mehmet Baran Altun ( Çelme 2 dk. ) 44:39
45:21 Pars Sert
49:47 Pars Sert
58:12 Mustafa Buğra Çınar ( Kötü Davranış 2 dk. )
Çınar Işık ( Kural Dışı Vurma 2 dk. ) 59:05
59:48 Batuhan Çalışkan ( Saldırı 2 dk. )
60:00 Ahsen Ege Tekin ( Kaleci Çıkışı )
Muhammed Kaya ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
44 Muhammed Kaya %36 Ş:22 K:8 G:14 99 Ahsen Ege Tekin %91 Ş:12 K:11 G:1
Line 1
23 Muzaffer Efe Karısli 33 Elif Nehir Hacıoğlu
8 Nazmi Yiğit Akıncı 59 Hazal Deniz Tikriti
4 Çınar Işık 91 Mustafa Buğra Çınar
12 Mehmet Baran Altun 55 Batuhan Çalışkan
10 İnanç Demiral 58 Ahmet Kuddusü Gürbüz
Line 2
87 Mustafa Kaya 10 Pars Sert
33 Nihat Canbolat 17 Tuna Demirbaş
55 Erkan Güvercin 1 Çınar Odabaşıoğlu
22 Yiğit Berk Şimşek 16 Katre Zeynep Demirel
6 Beren Tayğar 88 Ali Kemal Öztürk
Line 3
66 Mustafa Göktürk Karaç 48 Ege Karagülle
26 Atilla Garip 24 Devran Paksoy
9 Ramazan Efe Bocutcu 34 Ela Çağlayan
19 Elif Hira Özcan 50 Doğa Aylin Sevinç
- 11 Göktuğ Adsız
Line 4
- 3 Oğuzhan Yener
- 57 Öykü Yaşar
- 97 Doruk Ege Açar
Antrenörler
Göktürk Taşdemir Olcay Lökbaş
Sertaç Alkan -
Aslı Çukurkavaklı -