Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 16:00 | Ankara | Yıldız A
Kutalmışbey
Samsun GSİSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2024 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Birinci Lig
Buz Korsanları
Yükseliş

Kocaeli Gebze Olimpik Buz Pisti
25.05.2024 | 17:30 | Kocaeli | Yıldız A
Kocaeli
Buzadam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 18:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
GASK
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 20:30 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Kutalmışbey

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 16:00 | Ankara | Yıldız A
Çayyolu Gordion
Samsun GSİSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2024 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Birinci Lig
Buz Beykoz
Yükseliş

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 18:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 20:30 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.05.2024 | 20:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.05.2024 | 20:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Yükseliş

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2023 - 2024 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız A Bitti 09.05.2024
Doğu Grubu Maç Kağıdı 21:45
Yükseliş 16 - 1 Kutalmışbey
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Fuat Berk Özden ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Muhammed Kaya ( Kaleci Girişi )
Kaan Demir Özen 01:40
Kaan Demir Özen 04:15
Mustafa Ağtaş 08:15
Utku Doğan ( Çelme 2 dk. ) 10:30
Kaan Demir Özen 11:40
17:30 Erkan Güvercin ( Kural Dışı Vurma 2 dk. )
Kaan Demir Özen 19:00
Kaan Demir Özen 21:00
Utku Doğan ( Engelleme 2 dk. ) 22:12
Mustafa Ağtaş 23:50
31:03 Çınar Işık ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. )
32:04 Atilla Garip
Mustafa Ağtaş 33:00
Kaan Demir Özen ( Engelleme 2 dk. ) 35:37
Arda Karadeniz 37:35
Kaan Demir Özen 38:00
Utku Doğan 40:10
Utku Doğan ( Engelleme 2 dk. ) 42:52
Kaan Demir Özen 43:00
Mustafa Ağtaş 46:00
Kaan Demir Özen 48:00
Utku Doğan ( Duvara Savurma 2 dk. ) 48:01
48:01 Çınar Işık ( Kötü Davranış 2 dk. )
Mustafa Ağtaş 49:30
Mustafa Ağtaş ( Kötü Davranış 2 dk. ) 49:30
Utku Doğan ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 53:30
Kaan Demir Özen 58:30
Fuat Berk Özden ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Muhammed Kaya ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
3 Ömer Tuna Türdü 44 Muhammed Kaya %30 Ş:23 K:7 G:16
20 Fuat Berk Özden %0 Ş:0 K:0 G:0 -
Line 1
74 Arda Karadeniz 23 Muzaffer Efe Karısli
36 Azra Akar 33 Nihat Canbolat
76 Mustafa Ağtaş 4 Çınar Işık
24 Kaan Demir Özen 12 Mehmet Baran Altun
7 İpek Ejderoğlu 10 İnanç Demiral
Line 2
31 Utku Doğan 9 Ramazan Efe Bocutcu
8 Doruk Erçin 8 Nazmi Yiğit Akıncı
85 Nisa Güldane Özdoğan 55 Erkan Güvercin
91 Deniz Kuzey Kılıç 22 Yiğit Berk Şimşek
96 Bilge Bahar Muştu 19 Elif Hira Özcan
Line 3
22 Lily Ahmed Moustafa Kamal 66 Mustafa Göktürk Karaç
49 Bavver Arjin Erol 87 Mustafa Kaya
90 Hande Ağtürk 26 Atilla Garip
6 Elif Su Özdemir 6 Beren Tayğar
9 Doruk Volkan Alpaslan -
Line 4
21 Ömer Baran Koç -
81 Gökçen Özmen -
Antrenörler
İbrahim Oğuz Göktürk Taşdemir
Mert Akgün Sertaç Alkan