Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.07.2024 | 18:45 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BB
Yükseliş

Zeytinburnu Buz Adası
02.07.2024 | 18:45 | İstanbul | Yıldız A
Zeytinburnu
GASK

Zeytinburnu Buz Adası
02.07.2024 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
Çayyolu Gordion
Kocaeli

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.07.2024 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
Buzadam
Samsun GSİSK

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2023 - 2024 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
U20 Genç Erkekler Ligi Bitti 29.05.2024
Sezon Maç Kağıdı 20:00
Çayyolu Gordion 10 - 2 Yükseliş
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
İlkcan Sarıkaya ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Yağız Baran Demirbağ ( Kaleci Girişi )
Tunç Barak ( Cemal Tibet Kış , Ali Gökkaya ) 04:59
Maksim Moray ( Tunç Barak , Cemal Tibet Kış ) 05:36
06:43 Uğur Yelekçi ( Musa Oğulcan Koç , Sacit Orkun Sümer )
Ali Gökkaya ( Tunç Barak , Burak Efe Anuşoğlu ) 07:53
14:17 Kemal Arda Bayraktar ( Sertlik 2 dk. )
15:04 Uğur Yelekçi ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Ahmet Gökkaya ( Burak Efe Anuşoğlu , Ali Gökkaya ) 15:32
Ali Gökkaya ( Cemal Tibet Kış ) 18:13
18:45 Musa Oğulcan Koç ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. )
Ahmet Gökkaya ( Kanca 2 dk. ) 19:53
Burak Efe Anuşoğlu ( Çelme 2 dk. ) 22:27
Cemal Tibet Kış ( Ali Gökkaya , Maksim Moray ) 26:54
26:54 Yağız Baran Demirbağ ( Kaleci Çıkışı )
26:54 Arda Ökseli ( Kaleci Girişi )
Cemal Tibet Kış ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. ) 31:11
36:32 Kemal Arda Bayraktar ( Saldırı 2 dk. )
37:53 Musa Oğulcan Koç ( Çelme 2 dk. )
Cemal Tibet Kış ( Tunç Barak , Teyfik Ata Kış ) 38:33
Ahmet Gökkaya ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. ) 39:18
39:55 Uğur Yelekçi ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. )
Ali Gökkaya ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 40:52
Burak Efe Anuşoğlu ( Ahmet Gökkaya ) 41:57
Cemal Tibet Kış ( Ahmet Gökkaya , Yusuf Utku Şafak ) 42:11
45:23 Musa Oğulcan Koç ( Sopayla Vurma 2 dk. )
46:26 Kemal Arda Bayraktar ( Sertlik 2 dk. )
Ahmet Gökkaya ( Sertlik 2 dk. ) 46:26
Ali Gökkaya ( Çelme 2 dk. ) 49:34
Ahmet Gökkaya ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 51:52
54:43 Emre Kağan Koçak ( Sopayla Vurma 2 dk. )
54:43 Emre Kağan Koçak ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. )
Tunç Barak ( Cemal Tibet Kış , Yusuf Utku Şafak ) 56:21
58:22 Kemal Efe Ertaş ( Sacit Orkun Sümer )
Yusuf Utku Şafak ( Kanca 2 dk. ) 59:03
60:00 Arda Ökseli ( Kaleci Çıkışı )
İlkcan Sarıkaya ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
92 İlkcan Sarıkaya %93 Ş:32 K:30 G:2 47 Yağız Baran Demirbağ %60 Ş:15 K:9 G:6
- 7 Arda Ökseli %60 Ş:10 K:6 G:4
Line 1
21 Ahmet Gökkaya 61 Kemal Efe Ertaş
10 Burak Efe Anuşoğlu 93 Kaan Mete Küçük
5 Ali Gökkaya 50 Galip Ünal
11 Cemal Tibet Kış 88 Sacit Orkun Sümer
82 Yusuf Utku Şafak 9 Uğur Yelekçi
Line 2
88 Maksim Moray 28 Kerem Yavuz Kayhan
66 Bulut Bolat 53 Kemal Arda Bayraktar
35 Teyfik Ata Kış 33 Kaan Mert Şahin
91 Tunç Barak 11 Mert Demir
42 Deniz Karakuyu 87 Tevfik Can Kocabaş
Line 3
3 Tuna Kılınç 27 Tuna Gücelioğlu
24 Engizalp Özkök 97 Efe Berk Karabulut
41 Efe Mert Çakmak 3 Emre Kağan Koçak
4 Mustafa Yusuf Karamanlı 58 Efe Baran Kamar
34 Kazım Saydı 21 Boran Yapıcı
Line 4
- 13 Erinç Arısoy
- 6 Musa Oğulcan Koç
- 17 Ufuk Baran Bastaban
Antrenörler
Hatice Gizem Tüzgen Dağlı İbrahim Oğuz
- Mert Akgün