Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.07.2024 | 18:45 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BB
Yükseliş

Zeytinburnu Buz Adası
02.07.2024 | 18:45 | İstanbul | Yıldız A
Zeytinburnu
GASK

Zeytinburnu Buz Adası
02.07.2024 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
Çayyolu Gordion
Kocaeli

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.07.2024 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
Buzadam
Samsun GSİSK

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2023 - 2024 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız B Bitti 07.06.2024
B Grubu Maç Kağıdı 12:15
GASK 11 - 5 Buzadam
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Mete Alp Öztürk 00:00
Nejat Belge 00:00
Nejat Belge 00:00
Mustafa Emir Yağmur 00:00
Feriha Nilgün Öztürk 00:00
Yahya Giray Bozdoğan 00:00
Yahya Giray Bozdoğan 00:00
Mete Alp Öztürk 00:00
Feriha Nilgün Öztürk 00:00
Mete Alp Öztürk 00:00
00:00 Necati Karan Özşirin
00:00 Mehmet Eryılmaz
00:00 Ediz Ateş Açıkgöz
00:00 Muhammed Kaya
00:00 Necati Karan Özşirin
Serdar Borga Ünlü 00:00
Takım Kadroları
Kaleciler
7 Toprak Kadıoğlu %0 Ş:0 K:0 G:0 1 Demir Zihni Tınaz %0 Ş:0 K:0 G:0
35 Rüzgar Yaldız %0 Ş:0 K:0 G:0 -
Line 1
26 Kemal Yücetürk 24 Necati Karan Özşirin
58 Oğuz Enes Başara 10 Ediz Ateş Açıkgöz
25 Mete Tamer 44 Mehmet Eryılmaz
2 Serdar Borga Ünlü 77 Derya Sümer
53 Yusuf Eymen Ocakcı 47 Seyid Ali Ceylan
Line 2
38 Oğuz Tigin Gedikli 8 Çağlar Gümüş
80 Kaan Cönger 95 Toprak Demir Savaşcı
81 Mehmet Cönger 59 Mehmet Ali Sevi
6 Asya Bircan Baran 12 Kağan Şükrü Güven
4 Nejat Belge 99 Muhammed Kaya
Line 3
29 Feriha Nilgün Öztürk 37 Ahmet Musab Uzun
39 Mete Alp Öztürk 89 İpek Aksoy
22 Mustafa Emir Yağmur 36 Berat Can Çelik
15 Yahya Giray Bozdoğan -
98 Demir Poyraz Demirci -
Line 4
78 Muhammed Ali Yiğitaslan -
37 Umut Damra Balaman -
23 Tuna Büyüktunalıoğlu -
96 Kazım Efe Karahan -
Antrenörler
Doğa Selçuk Artem Lobanov
Olcay Lökbaş Serkan Gümüş